2­–4 серпня
24 години
20 учасникiв
Про курс
24 години практики та занурення в speсulative design i плюс один проект в портфолiо

рівень: middle та вище
Згідно з дослідженням Institute for the Future, 85% робочих місць, які будуть існувати в 2030 році, ще навіть не винайдено. Можемо припустити, що й більшість майбутніх придатних для використання продуктів ще теж не задумані. Speсulative design — важливий напрям в дизайні, який допомагає створити на прикладі реальних і зрозумілих проектів майданчик для обговорення бажаної реальності.

Сьогодні важливо усвідомлювати, яку роль відіграє продукт і який його вплив на життя соціуму. Speсulative design — одна з рушійних сил створення трендів в індустрії, які відповідають за усвідомлене використання технологій, а також споживання і збереження ресурсів.
early — 6000 грн late — 7000 грн
3 дні
10:00 — 18:00
2—4 серпня
3 дні насиченої практики
20 місць
кількість місць обмежена
Кому буде корисно
— дизайнерам будь-яких напрямків, які хочуть навчитися новим технікам пошуку ідей та стимуляції уяви;

— усім, хто працює в креативній сфері та зацікавлений у використанні нових технологій у своїй роботі та розумінні того, яким чином вони впливають на окрему людину, суспільство;

— тим, хто готовий створювати тренди, що допоможуть світові створити бажане майбутнє, де нові технології та продукти будуть відігравати важливу роль.
Куратор
Anfi Sa
Українська художниця та дизайнерка, що живе у Берліні. Арт-директорка в дизайн студії Super an der Spree. Працювала над проектами Phillips, Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, німецького профцентру Trade Union Confederation.
Програма практикуму
Інтенсивне занурення у speculative design. Дизайн, що створює проекти для різноманітних сценаріїв майбутнього.
П'ятниця
Нові технології та прогнозоване майбутнє
— Огляд технологiй, що з’являються, та залученiсть споживача.
— Нові інструменти в практиці дизайну, їх вплив на професію.
Субота
Speсulate everything
Використання дизайну в ролі припущень про те, як може бути влаштований світ і створення майданчику для обговорень альтернативних шляхів буття. Майбутнє — медіум для уяви.
Субота
Написання Fiction stories
Як навчитися спекуляції заснованiй на уяві, здатностi буквально уявити собі інші світи та альтернативи.
Неділя
Дослідження та прототипування
Занурення в тему, що цікавить, являє собою нескінченний ресурс для натхнення, а прототипування перетворює процес створення дизайну в захоплюючий пошук рішень, що обмеженi ресурсами, що в свою чергу стимулює креативний потенціал.
Місце проведення
Школа Projector - платформа, яка допомагає професіоналам різного рівня і спеціалізацій розвивати системні і точкові навички в дизайні інтерфейсів, графічному дизайні, розробці, фронтенді, проджект-менеджменті, інтернет-маркетингу та багатьох інших напрямках.

Київ, вул. Кожем'яцька, 10

[email protected]
Реєстрація