«Автоматичне визначення значень слів»

«Автоматичне визначення значень слів»
ВРЕМЯ
17.02.2018, 11:00
СТОИМОСТЬ
150 грн
АДРЕС
Онлайн-трансляція лекції

Мар'яна Романишин — комп'ютерна лінгвістка, керівник напряму комп'ютерної лінгвістики в Grammarly. Кураторка курсу Data Science. Natural Language Processing в Projector. Має досвід роботи з аналізом тональності тексту, виділенням подій, синтаксичним та семантичним аналізом, автоматичним виправленням помилок. Активна доповідачка та учасниця конференцій і клубів, пов'язаних зі штучним інтелектом та опрацюванням природної мови. Мар'яна також є співзасновницею проекту створення корпусу сучасної української мови БрУК і активно спілкується з українськими освітніми закладами з метою покращення підготовки комп'ютерних лінгвістів.

Багатозначні слова створюють безліч труднощів для задач опрацювання природної мови (NLP). Навіть система виправлення помилок повинна знати, чи є «chair» людиною чи предметом меблів. У цій доповіді ми обговоримо, чому важливо визначати значення слів і які методи розрізнення лексичної багатозначності доступні.

Розглянемо:

— лінгвістичні аспекти багатозначності слів;
— NLP-задачі, де такий застосунок потрібен;
— ресурси та алгоритми, що дозволяють вирішити проблему багатозначності.

Лекція буде цікава усім, хто захоплюється темою опрацювання природної мови.

Детальніше про курс Data Science. Natural Language Processing.

Рівень: середній

Ви можете придбати відеозапис цієї лекції.

Після оплати відео з'явиться в цьому ж вікні і «строку придатності» в нього немає — ви зможете переглянути його і через декілька років.

Купить запись лекции

Войдите через Google, чтобы получить возможность приобрести лекцию.