Data Science. Natural Language Processing

Комп’ютерна лінгвістика та опрацювання текстів природною мовою. 3 місяці, 2 рази на тиждень.

Про курс

Опрацювання природної мови (Natural Language Processing або NLP) охоплює широкий спектр задач: від спам-фільтрів та визначення емоційного забарвлення тексту до машинного перекладу та діалогових систем.

Для вирішення цих задач використовують методи та підходи лінгвістики і алгоритміки, статистики і теорії інформації, широко застосовують машинне навчання. Спеціалістів у галузі NLP завжди бракує, адже напрям справді міждисциплінарний.

Цей курс для програмістів та комп’ютерних лінгвістів, які хочуть отримати системне розуміння галузі опрацювання природної мови, розвинути практичні навички і отримати перший досвід їх застосування.

Курс також може бути цікавий тим, хто вже працює у сфері NLP, але відчуває нестачу цілісного розуміння та має прогалини в деяких частинах.

Партнери курсу Grammarly Kyiv надають стипендію для компенсації повної вартості навчання найкращому випускнику чи випускниці курсу.
14 000 грн/міс.

Оплачуйте курс помісячно або повністю (зі знижкою 5%), можлива оплата в розстрочку

27 занять

2 рази на тиждень: четвер з 19:30 до 21:30, субота з 15:00 до 17:00

Вересень 2021

Запрошуємо на вересень 2021 року.

16 місць

Ми приділяємо увагу кожному студенту групи, тому кількість місць обмежена


Всеволод Дьомкін

Всеволод — lisp-програміст, понад 10 років займається NLP-проектами. Був Technical Lead та створював NLP-команду у Grammarly, а також працював над системами аналізу електронної пошти, продуктових каталогів, новин, Вікіпедії. Автор NLP-бібліотек cl-nlp та wiki-lang-detect, співзасновник проекту lang-uk. Сім років викладав у КПІ. Зараз працює консультантом по рішенню задач Machine Learning та Natural Language Processing у рамках свого проекту (m8n)ware.

Facebook
LinkedIn


Мар’яна Романишин

Мар’яна — комп’ютерний лінгвіст, з 2015 року Technical Lead напряму комп’ютерної лінгвістики у Grammarly. Має досвід роботи з аналізом тональності тексту, виділенням подій, синтаксичним та семантичним аналізом, автоматичним виправленням помилок. Активна доповідачка та учасниця конференцій і клубів, пов'язаних зі штучним інтелектом та опрацюванням природної мови. Мар’яна також є співзасновницею проекту створення корпусу сучасної української мови БрУК і активно спілкується з українськими освітніми закладами з метою покращення підготовки комп’ютерних лінгвістів.

LinkedIn

Кому буде корисно

— Middle та Senior розробникам, які вирішують високорівневі задачі, що вимагають використання комп’ютерної лінгвістики;

— Комп’ютерним лінгвістам, які відчувають нестачу цілісного розуміння та мають прогалини знань у деяких темах;

— Випускникам курсів «Data Science. Математичні основи», «Алгоритміка. Pro», «Алгоритміка. Основи»;

— Cтудентам технічних ВНЗ для поглиблення знань у сфері комп’ютерної лінгвістики.

Програма курсу

На курсі передбачено дуже багато обов’язкових домашніх завдань (розраховуйте на 15 годин на тиждень для самостійної роботи). Постійний фідбек. Значна кількість практичних завдань по роботі з реальними задачами. Випускний проект.
Повний цикл NLP-проекту

Основи структурної лінгвістики

Робота з даними: створення, отримання, підготовка

NLP-системи на основі правил

Базова класифікація та моделі набору слів

Моделювання послідовностей, н-грами, моделювання мови

Синтаксис

Семантика

NLP без учителя та розподілені представлення

Звичайні та рекурентні нейромережі для NLP-задач

Нейромережні архітектури: seq2seq, attention, transformers

Місце проведення

Київ, Projector (вул. Кожум'яцька, 10). Школа, коворкінг та лекторій для дизайнерів, девелоперів, та творчих людей усіх напрямків і спеціалізацій.

[email protected]
097 015-92-72

Реєстрація

Зараз набір у групу закрито. Але ви можете залишити заявку на навчання і при відкритті набору ми надішлемо вам лист із детальною інформацією щодо вступу.