People management в стилі коучинг

18 занять, 2 місяці практики

Про курс

Цей курс для тих, хто хоче стати більш ефективним і цінним в управлінні людьми. Якщо ви ламаєте собі голову над тим, як допомогти вашим колегам краще вчитись, бути більш продуктивними, швидше досягати успіху і при цьому зберігати баланс робота-життя, то кращого інструменту за коучинг в світі наразі не існує. Завдяки цьому курсу ви отримаєте необхідні практики коучингу колег по команді для покращення їх успішності на роботі. Практики коучингу для додатковий навик. Ви НЕ станете повноцінним, сертифікованим коучем. І вам це не потрібно. Ви навчитесь використовувати коучинг практики для визначення чітких очікувань та їх відповідального виконання, для вимірювання і покращення продуктивності (performance), для проведення результативних 1-на-1 зустрічей і попередження емоційного вигорання.
7 500 грн/міс

Курс 2 місяці, але ви можете заощадити 5%, якщо оплатити всю суму одразу

18 занять

Двічі на тиждень з 18:30 до 21:30, понеділок та четвер

літо 2020

Навчання розпочинеться наприкінці літа

20 місць

Ми приділяємо увагу кожному студенту, тому кількість місць обмежена


Зоряна Борбулевич

Тренер, фасилітатор, коуч професійної ефективності. Професійний тренер і фасилітатор з 2001 року. Член Міжнародної Асоціації Фасилітаторів. Сертифікований agile спеціаліст. Практик дизайн мислення і ненасильницької комунікації. Тривалий час працювала з міжнародними організаціями і фондами, такими як Фонд ім.Фрідріха Еберта, “Ініціативи змін”, “Відкрий Україну” в тому числі як Координатор мережі конференц центру в Ко, Швейцарії. Географія роботи: країни Пд-Сх. Азії, Сх. Африки, Сх. і Зх. Європи, а також у США та Лівані. Досвід роботи в ІТ з 2014, зокрема в Symphony Solutions як корпоративний тренер і керівник Symphony Academy.

Facebook


Марія Олійник

Коуч з професійної діяльності, тренер, психотерапевт. Досвідчений тренер з 2008 і коуч з професійної діяльності з 2014. Спів-власниця мережі дошкільних закладів “Яскрава доШкола” з 2017. Член спілки супервізорі і коучів (УССК) Досвід роботи в ІТ з 2008 на посадах HR менеджера і Керівника з навчання і розвитку персоналу. Ініціювала, розробляла і імплементувала навчальні програми в LiTS (Львівська ІТ Школа). Дослідниця сродної діяльності і емоційного вигорання. Також веде приватну практику як психотерапевт.

Facebook

Кому буде корисно

Курс буде корисний:
– Усім, хто в роботі стикається з управлінням командами і хотів би краще розуміти – як це працює.
– Керівникам команд та відділів,
– Менеджерам проектів,
– Scrum спеціалістам,
– HR спеціалістам.

Які хотіли б структурувати свої знання, заповнити прогалини і прокачати професійні навички.

Вимоги до студентів: від року досвіду роботи з командами.

Програма курсу

ФОРМАТ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ:
25% - теорія і демонстрація від тренерів
15% - зворотний зв'язок від тренерів і групи
60% - практичні кейси

Домашні завдання, перевірка і зворотний зв'язок між заняттями.
1 ТИЖДЕНЬ
На сьогоднішній день лідерські та управлінські обов’язки дуже змінились. В шаленому бізнес світі коучинг навички для менеджерів є чи не обов’язковою умовою для успішного управління і ментального здоров’я. Під час цього тижня ви зрозумієте що таке коучинг, чим він цінний в управлінні людьми, чому одним він вдається легко, а іншим ні. Ви також зрозумієте чим відрізняється коучинг від інших функцій, які менеджер виконує в наш час - управління (managing), наставництво (mentoring), лідерство (leading) та навчання (training).
Існує 4 типи співробітників (підлеглих): повільні виконавці, стабільні виконавці, прогресуючі та високопродуктивні виконавці. Кожен тип вимагає інший підхід коучингу.

Навички, які ви отримаєте: аналіз ситуації, підбір відповідного інструменту, ефективні запитання.

2 ТИЖДЕНЬ
Цей тиждень грунтовно розглядає і відпрацьовує навички, які роблять коучинг ефективним. Одне з частих визначень коучингу - це майстерність ставити запитання. Тим не менше, якісно слухати відповіді є рівноцінно важливим в коучингу. Якісне слухання малоймовірне без емпатії. Що це і як воно працює? Яка роль зворотного зв’язку в коучингу? І взагалі з чого починати?

Навички, які ви отримаєте: раппо, сфокусоване / активне слухання, ефективні запитання, конструктивний фідбек, практична емпатія.
Ви дізнаєтеся: як будувати і підтримувати добрий контакт під час коучингу.

3 ТИЖДЕНЬ
Існує безліч причин низької продуктивності, які можна згрупувати у 2 категорії. Для кожної з них рекомендують відповідні інструменти протидії. На цьому модулі Ви зрозумієте як працює “алгоритм коучингу” для визначення основних завад продуктивності, і що в таких ситуаціях робить менеджер-коуч.

Навички, які ви отримаєте: алгоритм коучингу.
Ви дізнаєтеся: як впізнавати та усувати причини низької продуктивність (мисленнєві або навичкові)

4 ТИЖДЕНЬ
Цей тиждень про те як готувати і проводити результативні 1-на-1 зустрічі.
Регулярні та добре проведені 1-на-1 зустрічі є основною практикою, яка забезпечить добру продуктивність працівників. На жаль, дуже часто 1:1 не викликає ентузіазму ані у менеджера, ні в працівника. Вони більше схожі на затянутий small talk або переливання з пустого в порожнє. Це відбувається через те, що у вихрі роботи і менеджер і підлеглий забувають про мету 1:1, не приділяють часу підготовці до і відповідно не знають про що говорити під час.

Навички, які ви отримаєте: як скласти і дотримуватись адженди 1:1 зустрічі, що занотовувати і як відслідковувати виконання домовленостей.
Ви також дізнаєтеся: простий і дієвий фреймворк для проведення 1:1.

ЕКВАТОР
Робоча група – розбір кейсів під відкритим небом

5 ТИЖДЕНЬ
Цей модуль присвячений емоційній грамотності як обов’язковій складовій будь-яких робочих стосунків. Чому ми/інші приймаємо певні рішення чи реагуємо на певні події/людей у такий спосіб? Розберемо як працює емоційний інтелект і навіщо він нам потрібен. Особливим завданням цього тижня буде навчитись розпізнавати основні сигнали емоційного вигорання та стадії, як коучити людину з такими симптомами, як управляти стресом та тривогою.

Навички, які ви отримаєте: самоаналіз, управління стресом та тривогою, менеджмент емоційного вигорання.
Ви дізнаєтеся: як стрес та тривога впливає на продуктивність, на що потрібно звернути увагу, коли є високі енергозатрати.

6 ТИЖДЕНЬ
Цей тиждень запропонує різні способи застосування коучингу на роботі. Ми розглянемо як заплановані коучинг-розмови, так і коучинг як формат відповіді на щоденні запити та питання. Тренери запропонують матеріал, щоб допомогти учасникам накласти теорію на реальну поведінку. Учасники вивчатимуть та аналізуватимуть типові сценарії коучингу, щоб зрозуміти що добре працює, а що не дуже добре під час коучинг розмови. Учасники навчаться впізнавати який метод краще застосовувати у якій ситуації.

Навички, які ви отримаєте: аналітичні здібності.
Ви дізнаєтеся: як застосовувати коучинг до типових проблемних ситуацій, а саме:
– регулярні запізнення,
– відсутність фокусу/відволікання,
– недотримання дедлайнів,
– погіршення продуктивності /успішності
– роздратування/потенційний конфлікт з ким

7 ТИЖДЕНЬ
Цей тиждень розпочнеться з грунтовного огляду і закріплення всього, що було вивчено за попередні. Буде час на підготовку до демонстрації “випускних” кейсів.
Також будуть запропоновані додаткові стратегії для окремих випадків, наприклад як коучити того, хто має справу зі складними колегами. Тренерами будуть продемонстровані ще кілька коучинг фреймворків. Учасники зможуть випробувати на практиці і скласти свій файл “Top-ten” коучинг практик.

Навички, які ви отримаєте: як коучити того, хто має справу зі складними колегами.
Ви також дізнаєтеся: як працює само-коучинг.

8 ТИЖДЕНЬ
Цей тиждень присвячений демонстрації учасниками набутих навичок. Будуть запропоновані кейси. Після рольових ігор кожна робоча пара проведе самоаналіз (за запропонованим темплейтом), після чого отримає зворотний зв’язок від одногрупників і тренерів. На завершення курсу кожен учасник матиме розуміння що добре вдається, а що можна зробити краще або які навички потребують подальшого відпрацювання. І запише це все в покроковий план поведінкових змін (ППВ),

ФІНАЛ
Робоча група - розбір кейсів під відкритим небом

Місце проведення

Школа Projector Lviv, вул. Кульпарківська 59 (3 поверх)

Реєстрація

Відкритий набір на курс «People management в стилі коучинг»