Випуск курсу «Веб-дизайн. Основи»

Випуск курсу «Веб-дизайн. Основи»
ЧАС
10 березня (Вівторок), 19:30
ВАРТІСТЬ
Вхід вільний
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

Останні 4 місяці пройшли насичено, студенти тішили нас своєю наполегливістю та ретельністю при виконанні домашок, а ми, в свою чергу, викладались на повну даючи фідбеки.

Курс «молодого бійця» був спроектований так, аби по максимуму надати студентам необхідні навички рівня Junior/Trainee UX/UI designer.

Навчилися працювати із сітками та шрифтовими стилями, відмалювали багато піксель-перфектних іконок, розібралися із компонентами та організацією макетів у Figma. Вивчили принципи композиційного та колірного балансу в макетах, та навіть поговорили про історію дизайну і його рефлексію в сучасній індустрії.

Не зважаючи, що курс переважно про візуальний дизайн, цього разу ми багато практикувались у проведенні досліджень, від юзер та бізнес інтерв'ю до тестування та воркшопів по дизайн мисленню. Студенти працювали над курсовим проєктом з нуля.

Зараз відчуєвамо гордість за наших проджекторят, та надзвичайно раді запросити вас на перегляд випускних презентацій наших студентів, бо краще побачити все на власні очі.

Своїми результатами та досвідом випускники ділитимуться 10 березня о 19:30.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.