Випуск курсу «Графічний дизайн. Айдентика»

Випуск курсу «Графічний дизайн. Айдентика»
ЧАС
18.12.2018, 19:30
ВАРТІСТЬ
Вхід вільний (за реєстрацією)
АДРЕСА
Projector Lviv, вул. Кульпарківська, 59

Так вже й бути... віддаємо паспорти, сертифікати і випускаємо на волю 15 студенток!

Не зрозумійте нас неправильно, ми довго думали чи брати того єдиного кандидата чоловічого гендеру, хто подавав на реєстрацію, та він навіть не заповнив мотиваційне ¯\_(ツ)_/¯ А які цікаві три місяці його чекали (чувак, якшо ти це читаєш... — уфф).

На першому ж брейнстормі студентки згенерували стьобний проект «BABACAR», де за кермом були б лише жінки. Посміялися, а потім перестали. Виявили, що:

— в деяких країнах жінка не має права сісти в таксі до чужого чоловіка без супроводу;

— є жінки, які бояться їхати наодинці з чоловіком;

— є мами, які б з радістю посадили дітей в таксі, якому можна довіряти, ніж розвозити їх самим по дитсадках чи молодших школах;

— комусь просто приємніше їхати в компанії жінки;

— а хтось вже давно зауважив, що як за кермом жінка — в авто буде чисто, не смердітиме сигаретами, не напрягатимуть нецікавими розмовами і їхатиме вона «м'якше» ніж чоловіки.

Приходьте послухати неймовірні історії про те, як воркшопити до світанку, робити сексистський проект, робити гівняний проект (в хорошому значенні), ходити в міськраду, малювати тушшю і підручними предметами, ходити в гості в магазин здорового харчування, в піцерію, та дізнайтеся — чому це смачно малювати дизайн для морозива і чи нормально це їсти вуха Ван-Гога.