Вигорання — це не круто

Вигорання — це  не круто
ЧАС
15.03.2019 (п'ятниця), 19:30
ВАРТІСТЬ
100 грн
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

Хочемо підняти важливу і дуже актуальну зараз тему емоційного вигорання, яке часто пов'язане саме з роботою. З декількома роботами. З декількома роботами і своїм проектом. З роботами, проектом і ще, бажано, хобі. З роботою, проектом, хобі, ще би там десь воркаут і здорове харчування. А! З роботою, проектом, хобі, спортом, здоровим харчуванням, читанням, навчанням, спілкуванням, соціалізацією і, ну нехай — особистим життям? Останнє більшість викреслює, бо то вже занадто довгий список. Здоров'я також можна тимчасово відкласти.

Ми вкрай помиляємося, коли вважаємо, що ось такі «жертви» позитивно впливають на нашу продуктивність і якийсь там кар'єрний ріст.

Зараз ми також вважаємо, що сторіс о 23:00 з офісу з кавою — це не круто. Хизування вимушеним лікарняним — не круто. 3-годинний сон, робота під час відпустки, відпустка заради «другої роботи»... — усе це більше не круто.

15-го березня три дуже різних спікери, з різною діяльністю але зі схожим досвідом, ділитимуться своїми історіями та важливими висновками:

Дмитро Козицький — Lead UX Designer в DataArt

«Увлекаюсь музыкой, чтением, автомобилями и саморазвитием.

В конце 2015 года меня бросила девушка и это привело к затяжной депрессии и выгоранию, которые длились около двух лет. Во время попыток выйти из депрессии, в конце 2017, получил подозрение на рак, которое еще сильнее расшатало мое эмоциональное и физическое состояние. На дискуссии расскажу, что мне помогло справиться с этими проблемами, стать более эффективным, более радостным и сбросить больше 40кг.»

Анастасія Палько — Engagement Manager at ELEKS, Dj Náni, Editor at ÂUGHT Magazine

«Якось я їхала зі Львова в Київ на машині і заснула за кермом. Мене розбудив мій попутник з бла бла кар. Він легко доторкнувся до мого ліктя, щоб не налякати, я відкрила очі і побачила в кількох метрах перед собою машину і швидкість 140 на спідометрі. Це був період, коли я кілька разів на тиждень їздила в Київ, щоб закінчити своє навчання на MBA, працювала керівником відділу промоції в ЛОДА і паралельно готувалася до перших серйозних змагань з плавання на відкритій воді. Я мало спала, багато працювала, дуже багато плавала і багато вчилася. Тоді мені здавалося, що я стала тією людиною, якою завжди мріяла стати. Зі сторони, мабуть, виглядало круто, але насправді в дзеркало на мене дивилася нещасна, втомлена, негативна і цинічна людина, якій більше не цікава ані робота, ні численні хобі.

Зараз я працюю в sales в компанії ELEKS, граю на вечірках і організовую свої, пишу про музику для ÂUGHT Magazine. Я знаю, як не залишити у своєму графіку жодної вільної хвилини, як перед роботою проплисти три кілометри або проїхати 50 на вело, а ввечері грати на вечірці в іншому місті. А ще я добре знаю, що таке anxiety, як вигорати від роботи (і не тільки) і які антидепресанти можна купити без рецепта. Як НЕ вигорати я поки тільки вчуся, але вже маю деякі успіхи. На нашій зустрічі розкажу, які.»

Сем Мамедов — Co-Founder & Creative Director at Karton Сreative Agency

«Долгое время моим хобби были переработки. Я работал постоянно, на мою работу обижались друзья, девушка и даже работодатели писали в субботу „Сэм, хватит работать“. Мне казалось, что это круто. Что я овер продуктивный парень.

На Олимпийских Играх я был год, но последние 3 месяца перед началом, я спал по 2-3 часа в день. В один прекрасный день глаза залились кровью, я начал слышать звуковые галлюцинации, начал задыхаться и не мог вдохнуть полной грудью. Потерялся в пространстве и мне стало очень страшно. Я потерял сознание и был в отключке 2 дня. Я когда очнулся даже не понимал что со мной.

  • Приступ астмы
  • Первая и жизни паническая атака
  • Переутомление
  • Нехватка иммунитета в организме

И все вот эти вещи о которых рассказываю в фильмах психотерапевтам. Благодаря этому я научился балансировать свою жизнь так, чтобы никогда не возвращаться к таким проблемам.

Сейчас у меня хватает времени, ходить в бар каждый день, играть в PS4, встречаться с людьми и наслаждаться жизнью при этом продуктивно выполнять все задачи — именно о том как к этому прийти, почему посвящать себя только работе это хреновая идея я и расскажу на нашей встрече.»

Зустріч відбуватиметься у форматі Talks — тобто, кожен учасник зможе розповісти про свій досвід, свої рішення, обговорити цікаві питання.

Мова заходу: українська, російська