VR/AR meetup

VR/AR meetup
ЧАС
17.12.2017 (неділя), 13:00
ВАРТІСТЬ
150 грн
АДРЕСА
Наукова 7г, ELEKS

Олена Шестакович — Lead UI/UX designer в DataArt
Починала фрілансером під час навчання в універі, а потім стався DataArt (аутсорсингова компанія), де за три роки пройшла всі етапи — від перестрашеного практиканта до лід-дизайнера. Зараз сама проектує додатки, і курує команди дизайнерів в різних проектах.

Тема: «Страх та ненависть в VR. Основи дизайну VR додатків»

У VR все трохи ризиковіше, ніж в звичних інтерфейсах: один неправильний крок і юзерів буквально нудить від вашого дизайну.
На лекції Олена розкаже про свій досвід проектування інтерфейсів для VR (детально розберемо весь процес) і розповість, що спрацювало, а що ні, як зекономити час і нерви в майбутньому.

Олег-Петро Бабій дизайнер інтерфейсів в ELEKS UX
Олена Кісиличка— бізнес аналітик в ELEKS

Олена сертифікований Pragmatic Marketing Product Manager та сертифікований коуч (EuCF,ICF). Працює в ІТ більше 8 років, з них є досвід роботи як на аутсорсингові компанії, так і на продуктову компанію.

Тема: «AR and User Experience»

До яких інтерфейсів дизайнери повинні бути готові і що ми будемо дизайнити у майбутньому?

На лекції ви дізнаєтесь як світ змінюється разом з Augmented Reality і яка роль в цьому користувача. Також Олег-Петро та Олена розкажуть і про те, які тенденції та яке майбутнє AR. А ще на вас чекають реальні кейси застосування AR у Retail та як це може трансформувати цілу сферу.

Буде корисно тим, хто давно хотів спробувати себе в дизайні інтерфейсів для VR/AR, але не знав, з якої сторони підступитися.

Hosted by ELEKS.