UX PRO: what a lead designer should know?

UX PRO: what a lead designer should know?
ЧАС
12.11.2019 (вівторок), 19:30
ВАРТІСТЬ
ВХІД ВІЛЬНИЙ
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

Запрошуємо вас 12 листопада на презентацію розширеного курсу «UX Pro. Workshops» для дизайнерів, які вже освоїли основні інструменти і “набили руку" на інтерфейсах, але ще не мають достатнього досвіду в менеджменті інших дизайнерів, продажах дизайну, проведенні воркшопів з клієнтами.

На відміну від базових знань, які здебільшого всюди схожі і зрозумілі, розуміння “про" у кожного різне. На відкритій лекції автори курсу хочуть поділитися з вами ідеєю, яка спонукала до створення курсу і дізнатися від вас, як зробити його кращим до запуску.

Про що поговоримо:

  • Ідея поєднання 15% теорії і 85% практики. Курс і спрямований на тих, хто вже все вичитав у статтях і книгах, але поки не було шансу випробувати або це була практика в безпечних умовах, коли все сприяло роботі.
  • Нема традиційних домашок. Кожен модуль — це два дні вправ, роботи в команді, розбору ситуацій з реального життя. Тут ми надихалися моделлю навчання на магістерських програмах в УКУ.
  • “Відірвані" від інтерфейсів теми, зокрема: техніки фасилітації обговорень і воркшопів, ефективна комунікація всередині команди та з клієнтом, дизайн-етика, продажі та менеджмент тощо.
  • Опрацювання усіх вивчених дослідницьких і воркшопних активностей з реальним клієнтом.

Приходьте послухати та долучайтеся до навчання!

Детальніше про курс: https://prjctr.com.ua/lviv/ux-pro.html