Випуск курсу «Service design»

Випуск курсу «Service design»
ЧАС
14.04.2020, 19:30
ВАРТІСТЬ
Участь безкоштовна
АДРЕСА
Онлайн

Це була маленька і камерна група, котра протягом навчання стала ще меншою та камернішою, але злагодженішою та професійнішою.

Під час навчання, група проходила всі етапи покращення сервісу: від дослідження стейкхолдерів та клієнтів сервісу до створення прототипів сервісної взаємодії для нашого клієнта. Ми одразу отримали амбітний проєкт загальноміського рівня, тому хвилювання та рівень стресу були дуже великими — перед прожекторятами стояло завдання покращити сервіс Гарячої лінії міста 1580, сервіс, котрий вже зарекомендував себе на високому рівні серед містян.

Попередній досвід викладання Дмитра та Софії у початківців розбився суровими реаліями професійної зайнятості студентів. Група складалася не тільки з досвідчених дизайнерів, а й з підприємців (наприкінці залишився лише Роман), тому довелося адаптовуватися до інших темпів та процесів.

На випуску ви побачите колективний результат роботи Миколи, Даші, Саші та Романа, котрі стали справжніми сервіс-дизайнерами з кросс-канальним проєктом у своєму портфоліо. Далі — впровадження та ваші фідбеки від реального користування та нові покращення.

Своїми результатами та досвідом випускники ділитимуться 14 квітня о 19:30.

Випуск відбуватиметься онлайн у програмі Zoom. Під час заходу ви зможете задавати випускникам та кураторам запитання. Усі деталі надішлемо на вашу пошту!

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.