Середньовічний UX і дизайн-система, якій близько 800 років

Середньовічний UX і дизайн-система, якій близько 800 років
ЧАС
20.03.2019 (середа), 19:30
ВАРТІСТЬ
200 грн
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

В'ячеслав Шестопалов — Lead Experience Designer в ELEKS.

«Бувають лекції, які готуєш, бо є запит від дизайн-спільноти. А є лекції, які робиш від душі і з великої любові до теми. Ця належить до другого типу. Я не знаю, чи ви зможете щось звідси використати у себе на проекті, але буде цікаво. Особисто моє відкриття — що ми у 2019 році часто переназиваємо модними словами речі, винайдені століття тому.

На лекції поговоримо про геральдику з позиції сучасного дизайнера, а саме про підходи, які актуальні й досі. Це дивовижно, як ще в ті часи люди розуміли правила контрасту і дотримувалися їх. А ще був спеціальний формат ведення документації про герби, щоб їх можна було точно відтворити з текстового опису. Була ціла система, яка витримала розвиток та масштабування, небачене для жодного сучасного цифрового продукту.

І взагалі: дизайнерам завжди корисно читати «недизайнерські книги» і цікавитися «недизайнерськими» темами. Макроекономіка, історія фламандського живопису, вирощування бонсаїв, квантова механіка, тощо — ось змушує «сіру речовину» в наших головах працювати і створювати кращий дизайн.

P. S. Вхід у кольчугах і шоломах вільний. Прохання залишати мечі, сокири й арбалети на вході.

P. P. S. Під час підготовки матеріалу жоден стікер чи фліпчарт не постраждав.» © Слава