Product Management в Enterprise-продукті

Product Management в Enterprise-продукті
ЧАС
28.02.2018 (середа), 19:30
ВАРТІСТЬ
150 грн
АДРЕСА
Готель «RIUS», вул. Гнатюка 12А

Павло Кузнєцов в ролі Product Manager разом з командою розвиває найбільшу в світі платформу для реферального маркетингу Talkable.

Після випуску з Y-Combinator, команда Talkable будує інструмент, який допомагає Hotels.com, TOMS Shoes, Comcast, Club Monaco і ще 200 enterprise клієнтам запускати refer-a-friend & word of mouth кампанії.

«Отже, якщо ви, як і я, почали роботу над продуктом, який використовують корпорації, або ваш стартап зацікавив enterprise-клієнтів, ви зіткнетеся з безліччю сюрпризів. Наприклад, чому enterprise-продукти (майже) завжди жахливо виглядають і невже усі їх творці сліпі? Що робити з усіма цими кастомними реквестами і як не перетворитися на сервісну компанію? Чому ви добре попрацювали над UX, а дані показують, що usage залишився тим самим? Що це за дивний тариф «зв'яжіться з нами» і чому не можна просто написати ціну?

Про що поговоримо на лекції:

— Ітеративний підхід в побудові складних функцій і оновлення продукту щотижня;

— Чому для Enterprise ваш продукт — частина бізнес-процесу і як з цим жити;

— Вас вчили робити «просто і зручно», а Enterprise потрібно «потужно і багато»;

— Як зрозуміти, чи потрібна вашому продукту версія для корпорацій;

— Як комунікувати велью вашого продукту для величезної команди, якій і так норм;

— Використання фінансової стратегії Barbell, або чому краще будувати для корпорацій чи стартапів, ніж для тих, хто «посередині»;

— Як аналізувати поведінку користувача, коли клієнт платить вам, щоб ви все зробили за нього і не використовує продукт сам.

Менеджемент продукту для великих клієнтів означає, що сотні мільйонів користувачів побачать вашу роботу, і це надихає. Але як не втратити натхнення, коли користувачі вимагають продукт-Франкенштейн? Я хочу поділитися отриманими уроками з роботи над найбільшою в світі enterprise referral marketing platform».

Рівень: середній