Product Design is Eating the World

Product Design is Eating the World
ЧАС
24.12.2018 (понеділок), 19:30
ВАРТІСТЬ
200 грн
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

Юра Опаренко — продуктовий дизайнер в лондонському офісі Intercom, де він працює над системою для автоматизації і чат-ботів Operator. До цього він працював в Qubit і Sennep, де займався дизайном цифрових продуктів для таких компаній як McKinsey & Company, Emirates, Tophshop і Barclays.

Продуктові дизайнери люблять часто порозмірковувати про багато речей. Про нові тренди в дизайні інтерфейсів. Про модні градієнти і методології. Про те, як штучний інтелект змінить майбутнє дизайну. Про те, чи треба дизайнерам програмувати. Про ментальні моделі наших продуктів.

Але коли ми востаннє говорили про ментальну модель дизайну продуктів? Коли ми востаннє задумислювалися про продуктовий дизайн в ширшому контексті і чому ми, власне, цим займаємось?

На цій лекції ми спочатку зробимо крок назад щоб зрозуміти що ж таке продуктовий дизайн і у чому його суть. Згодом, зануримося в конкретику щоденних процесів і методологій. Розберемо все на прикладах Intercom та інших технологічних компаній.

Також поговоримо про таке:

  • Чому digital product design is eating the world
  • Як організувати процеси продуктового дизайну: від місії, візії і стратегії до роудмепу і щоденних рутин
  • Чому існує тільки два способи робити дизайн продуктів
  • В чому проблема design thinking та інших модних методологій
  • Чому текстовий редактор — найбільш важливий і водночас найбільш недооцінений дизайн-інструмент
  • Як принципи допомагають приймати кращі дизайн рішення

Бонус трек: розповім про технологічну/дизайн спільноту в Лондоні, а також британську дизайн-освіту (вчився на магістерці в London College of Communication).