Practical guide how to start new product

Practical guide how to start new product
ЧАС
24.07.2019 (середа), 19:30
ВАРТІСТЬ
200 грн
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

Рей Астафiчев — Head of Business в Spartez Software

Створення нових продуктів — це складний та виснажливий процес. Особливо, якщо ти хочеш щось створити та не маєш уяви «що саме».

На цій лекції ви дізнаетесь про всі фази цього шляху: Discovery-Define-Develop-Deliver.

Про те:

  • як робити продукти під ринок, а не шукати ринок під продукт;
  • як зрозуміти перспективи продукту, та розрахувати «ідеальний» сценарій розвитку;
  • які методи, фреймворки та інструменти використовувати, та як зрозуміти що ви на вірному шляху.

Про лектора:

«12 років тому я вперше потрапив в IT-сектор. Встиг попрацювати в технічній підтримці всіх рівнів, системним адміністратором в великому інтернет-провайдері, digital-маркетологом, продукт-менеджером, продукт-маркетинг-менеджером. Весь цей вінегрет скілів і досвіду в результаті привів мене на позиції топ-менеджменту — Product Marketing Director, Product Director, CMO, CPO, CEO, VP of Product, і ось зараз Head of Business.

Зібрав портфоліо з більш 20 софтів-сервісів. Керував командами від 2 до 250 осіб. Працював як в стартапах, так і в мастодонтів з оборотом $800 млн в рік. Запускав безліч проектів з нуля, працював з більшістю ГЕО. Був в декількох бордах. Зробив кілька невеликих екзитів.

У вільний час консультую стартапи, займаюся спортом, подорожую, і звичайно проводжу максимум часу зі своєю сім'єю. Моя мета проста — кожен день я встаю і йду на роботу, щоб допомагати моїм людям розвиватися особистісно та професійно, ділячись з ними знаннями, набитими шишками, і надаючи їм свободу досягати мети самостійно!»