People management в стилі коучинг

People management в стилі коучинг
ЧАС
08.04.2020 (середа), 19:00
ВАРТІСТЬ
200 грн
АДРЕСА
Онлайн

Настала нова ера people management-ту. Сучасний офісний працівник не толерує правил, обмежень та покарань. Віддає перевагу працювати за гнучким графіком, з мінімуму бюрократії і поза офісом:) Сучасний офісний працівник — це такий собі збірний образ поколінь X, Y і Z — кожний зі своїми талантами, потребами і особливостями.

А що робити вам? У вас проект/и, дедлайни, вимогливі клієнти. Як забезпечити успіх проекту? Як забезпечити злагоджене функціонування команди?

На цьому івенті ви отримаєте повний огляд необхідних навичок та практик коучингу, завдяки яким Ви зможете каталізувати успішність своїх колег/підлеглих. Ви дізнаєтесь як допомогти вашим колегам швидше досягати професійного успіху і при цьому зберігати баланс робота-життя. Ви дізнаєтесь як розпізнавати 2 основні групи причин низької продуктивність (ментальні або навичкові) і отримаєте лайфхаки як проводити 1-на-1 зустрічі, які дають результати. Ви навчитесь розпізнавати 4 типи співробітників (підлеглих) — повільні виконавці, стабільні виконавці, прогресуючі та високопродуктивні виконавці — і підбирати коучинг практики віповідно до типу.

Навички, які ви отримаєте: як будувати rapport, алгоритм коучингу, сфокусоване слухання, ефективні питання, конструктивний фідбек.

Тривалість: 2 год.

Ви ознайомитесь з детальним описом повноцінного курсу «People management в стилі коучинг».

Лектори:

Зоряна Борбулевич — тренер, фасилітатор, коуч професійної ефективності

Професійна тренерка і фасилітаторка з 2001 року. Член Міжнародної Асоціації Фасилітаторів. Сертифікована agile спеціалістка. Практик дизайн мислення і ненасильницької комунікації. Тривалий час працювала з міжнародними організаціями і фондами, такими як Фонд ім.Фрідріха Еберта, «Ініціативи змін», «Відкрий Україну» в тому числі як Координатор мережі конференц центру в Ко, Швейцарії. Географія роботи: країни Пд-Сх. Азії, Сх. Африки, Сх. і Зх. Європи, а також у США та Лівані. Досвід роботи в ІТ з 2014, зокрема в Symphony Solutions як корпоративний тренер і керівник Symphony Academy.

Марія Олійник — коуч з професійної діяльності, тренер, психотерапевт

Досвідчена тренерка з 2008 і коуч з професійної діяльності з 2014. Спів-власниця мережі дошкільних закладів «Яскрава доШкола» з 2017. Член Української спілки супервізорів та коучів. Досвід роботи в ІТ з 2008 на посадах HR менеджера і Керівника з навчання і розвитку персоналу. Ініціювала, розробляла і імплементувала навчальні програми в LiTS (Львівська ІТ Школа). Дослідниця сродної діяльності і емоційного вигорання. Також веде приватну практику як психотерапевт.

Лекція відбуватиметься онлайн у програмі Zoom. Під час лекції ви зможете задавати лекторкам запитання. Усі деталі надішлемо на вашу пошту!