Modern responsive web typography

 Modern responsive web typography
ЧАС
26.09.2017 (вівторок), 19:30
ВАРТІСТЬ
150 грн
АДРЕСА
IHUB, вул. Замкнена, 9

Микола Воронін — один із найвідоміших львівських дизайнерів зі стажем понад 10 років, та безліччю резонансних проектів, організатор перших конференцій від «Behance». Микола працював в різних міжнародних компаніях, а згодом, вміло перетворив цей досвід на власний успіх, заснувавши свою студію дизайну. Також Микола є арт-директором та автором декількох курсів дизайну у Львівській ІТ Школі LITS.ua.

Лекція про адаптивну веб-типографію і її практичне застосування.

— Типографія та її значення у веб

— Таємна мова шрифтів

— Основні правила верстки текстів

— Підбір, комбінування та зостосування типів шрифтів

— Принципи адаптивності шрифтів

— Розбір прикладів

— Питання і відповіді

Всі сайти використовують шрифти: одні для передачі великого об'єму інформації, інші для рекламного малого, треті для створення краси і вау-ефекту. І вже давно не секрет, що правильне застосування шрифтів на сайті, це половина успіху дизайну сайту.

Сучасні технології дозволили дизайнерам розширити рамки роботи з шрифтами та надали круті прийоми для покращення візуалізації текстової інформації.

Тому ця лекція буде корисна як новачкам (від бази до вищого пілотажу) так і досвідченим дизайнерам які бажають структурувати свої знання, отримати “кращі практики" (best practices) про адаптивну веб-типографію.