Випуск курсу «Дизайн мобільних додатків»

Випуск курсу «Дизайн мобільних додатків»
ЧАС
09.01.2020 (четвер) , 19:30
ВАРТІСТЬ
Вхід вільний
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

Слово передаємо кураторам курсу:

Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Ви переходите в доросле дизайнерське життя. Тому ми хочемо Вам сказати напутні слова:

Йдіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть цікаві проекти і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху.

Сьогодні ви залишаєте рідний Проджектор, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Тут вас навчили сіткам, типографії, композиції, візуалізації даних та багото чого іншого. Навчили створювати інформаційну архітектуру, навігаційні патерни, відстоювати свою думку, любити гайдлайни, дбайливо ставитися до користувачів — тобто, дали основу того, без чого неможливо стати справжнім дизайнером мобільних додатків!

Бажаємо вам не розгубити все це, а примножувати й виховувати в собі найкращі якості. Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Удачі вам, нових досягнень, щастя й успіхів у подальшому житті!

А вас, дорогі гості, ми запрошуємо на випускну презентацію наших любих студентів, аби ви на власні очі побачили, скільки праці вони вклали у свої перші «мобільні» проекти.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Низький уклін та шана!