Презентація курсу Комерційна ілюстрація

Презентація курсу Комерційна ілюстрація
ЧАС
17.11.2017 (п'ятниця), 19:30
ВАРТІСТЬ
безкоштовно
АДРЕСА
Design house, вул. Погулянка 5

Oles Kucherenko — креативний директор дизайн-студії Бамбук,

Олександр Нестеренко — арт-директор дизайн-студії БамбукЛюдям потрібні ілюстрації. І зовсім не тому, що хтось їх малює вечорами в задоволення. Ілюстрація має безліч завдань, серед яких розповідь, пояснення, увага, настрій, емоція, переживання, а іноді просто передача життєво необхідної інформації. Саме завдання робить ілюстрацію потрібною, і відповідно — комерційною.


Курс "Комерційна ілюстрація" є можливістю пройти ці завдання, наробити помилок та виправити їх для вартісного результату та ефективного засвоєння нового досвіду. Ілюстрація на сайт, для реклами в соцмережах, для плакату, упаковки, видання, банера, білборда, інфографіки... Презентація курсу дозволить вам зрозуміти, з якими завданнями доведеться мати справу і які виклики на вас чекають. Бо досвід отриманий в процесі серії воркшопів та грунтовних лекцій дозволить здійснити стрибок не лише в ілюстративному, а й в дизайні в принципі, через схожість проблем та шляхи їх вирішення.


Також на курс буде запрошено декілька профільних експертів, які зроблять процес навчання багатогранним. Приходьте, щоб дізнатися більше, задати прямі запитання та познайомитися ближче з кураторами курсу.

Кому буде корисно:

— молодим і досвідченим ілюстраторам, які шукають професійного розвитку;

— графічним дизайнерам, що планують використання ілюстрації в своїй роботі;

— веб-дизайнерам, які бажають створювати та використовувати рекламні візуали у веб-проектах.Приходьте!

Вхід вільний