Випуск курсу «UX Design Основи. Interaction Design»

Випуск курсу «UX Design Основи. Interaction Design»
ЧАС
08.10.2020 (четвер), 19:30
ВАРТІСТЬ
Участь безкоштовна
АДРЕСА
Онлайн

Вже вкотре, замість твору “як ми провели літо", запрошуємо вас оцінити фінальні презентації наших студентів і студенток. Три місяці, 27 занять, 2 проекти, майже все літо, безмежна кількість домашок — все задля того, щоб навчитись проектувати зручні, потрібні, продумані інтерфейси.

Перший проект, над яким працювали студенти — сайт для сімейної настільної гри Еко-мемо. Окрім основ дизайн-процесу (для багатьох студентів це був перший досвід роботи над реальним продуктом), розбирались в еко-темі, настільних іграх, та онлайн-продажах.

Під час роботи над другим проектом працювали з нареченими, для того щоб створити iOS-додаток для планування весіль. Скільки залишилось грошей? Куди посадити тітку Валю? Хто платить фотографу? Спершу студенти дізнались про існування таких питань, а потім знаходили найзручніші шляхи відповісти на них за допомогою додатку.

Приходьте подивитись і послухати, як виросли за такий короткий час люди, які вміють наполегливо працювати, не здаватись, пробувати і помилятись, але все одно рухатись вперед.

Отже, запрошуємо на випуск шостої — і останньої львівської — групи «UX design. Основи».