Граблі, біль і сльози дизайнера-початківця

Граблі, біль і сльози дизайнера-початківця
ЧАС
21.03.2018 (середа), 19:30
ВАРТІСТЬ
150 грн
АДРЕСА
iHub, вул. Замкнена 9

Відеозапис цієї лекції можна придбати (150 грн). Для того, щоб отримати доступ до відео — напишіть нам на [email protected]

Олександр Валюс — UX Дизайнер в Eleks

«Якими б талановитими і досвідченими професіоналами не здавались ті дизайнери, з яких ви берете приклад — всі колись були початківцями. Аналізуючи всі граблі, велосипеди і ґулі, що були набиті мною за час кар'єри дизайнером, а також дивлячись на проблеми, з якими стикаються дизайнери-початківці під час співпраці з ними як ментор, я зрозумів, що всі проходять один і той же шлях, а професійний ріст йде по одній прямій. В когось ця пряма пряміша, в кого крутіша, але рано чи пізно ми отримуємо досвід та відповіді на свої питання.

Тому, на цій лекції я вирішив розглянути найпопулярніші проблеми з якими стикаються дизайнери на початку свого професійного шляху і методи їх вирішення. Якщо у вас є специфічні випадки — з задоволенням їх розглянемо.

Лекція розрахована на дизайнерів які в професії до 2-х років. Для тих хто досвідченіший, зможете закрити гештальт і поділитися своїм досвідом».