Дизайн форм

Дизайн форм
ЧАС
09.03.2019 (субота), 11:00
ВАРТІСТЬ
700 грн
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

Софія Засадна — Senior Experience Designer у EPAM

Юлія Матвійко — Senior UX/UI Designer в DataArt. В своїй більшості працює з фінансовими проектами, де форм багато і вони бувають просто нескінченно довгі

Здавалося б, що може бути простіше за дизайн звичайної форми? Береш собі і ставиш поля вводу в певному порядку за 30 хв, та і все, можна йти пити каву з колегами на кухні, списавши 6 годин робочого часу.

Але в якому порядку ставити ці поля вводу? А плейсхолдери потрібні? Capital Case чи Sentence Case? А лейбли справа чи зліва? А може лейбли КАПСОМ ЗРОБИТИ, ЩОБ КРАЩЕ ВИДНО? А в один ряд чи два? Чи може в колонку? А ім'я і прізвище окремими полями? А поле паролю повторювати чи ні? Ну, щоб точно юзер правильний пароль ввів. А 99 пунктів в дропдауні це нормально? А 2?

І вже звичайна форма стає зовсім незвичайною, а клієнт вимагає показати результат вже сьогодні ввечері. А ще так багато нюансів...

На воркшопі ми поділимося своїми знаннями та секретами створення зручних форм, які хоч і будуть кілометровими (давайте будемо реалістами, не завжди формочки з дрібліку це реальність), але будуть легко читатися.

Кожен учасник створить свій варіант форми та матиме нереальний шанс презентувати свою розробку перед групою.

Буде цікаво для дизайнерів рівня: Junior, Middle.

З собою необхідно мати ноутбук зі встановленими Photoshop/Sketch і XMind

Тривалість: 6-7 годин