Дизайн форм 2.0

Дизайн форм 2.0
ЧАС
22.06.2019 (субота), 11:00
ВАРТІСТЬ
700 грн
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

Софія Засадна — Senior Experience Designer у EPAM. 4 роки досвіду на найрізноманітніших проектах в фінансовій практиці, медіа та медицині.

Юлія Матвійко — Senior UX/UI Designer в DataArt. В своїй більшості працює з фінансовими проектами, де форм багато і вони бувають просто нескінченно довгі

Здавалося б, що може бути простіше за дизайн звичайної форми? Береш собі і ставиш поля вводу в певному порядку за 30 хв, та і все, можна йти пити каву з колегами на кухні, списавши 6 годин робочого часу.

Але в якому порядку ставити ці поля вводу? А плейсхолдери потрібні? Capital Case чи Sentence Case? А лейбли справа чи зліва? А може лейбли КАПСОМ ЗРОБИТИ, ЩОБ КРАЩЕ ВИДНО? А в один ряд чи два? Чи може в колонку? А ім'я і прізвище окремими полями? А поле паролю повторювати чи ні? Ну, щоб точно юзер правильний пароль ввів. А 99 пунктів в дропдауні це нормально? А 2?

Якщо у вас все ще є ці запитання, але ви не встигли на попередній воркшоп — запрошуємо на Дизайн форм 2.0. Покращений згідно результатів з попереднього воркшопу, з новими та цікавими завданнями, а також зі значно більшою кількістю практики та груповою роботою.

Буде цікаво для дизайнерів рівня: Junior, Strong Junior

Тривалість: 6-7 годин (обід включений у вартість)