Дизайн дослідження

Дизайн дослідження
ЧАС
05.07.2020 (неділя), 11:00-17:00
ВАРТІСТЬ
800 грн
АДРЕСА
Projector Lviv (вул. Кульпарківська, 59)

Оля Красько — senior UX researcher. Працює в міжнародній команді Product Design & Research в OLX Group і відповідає за дослідження в Україні, Казахстані та Узбекистані. Спеціалізується на якісних дослідженнях і фасилітації воркшопів.

«Програма дослідження — це дуже недооцінений етап дослідження і, мабуть, один з найважливіших. Багато дослідників пропускають цей крок через брак часу чи незнання і в результаті зіштовхуються з тим, що не впевнені чи отримані дані розкривають проблему, яку мали, і чи взагалі на ці дані можна опиратись. Крім того, досить часто дослідження потребує чіткої роадмапи та планування, а тут без попередньої підготовки не обійтись. На воркшопі я розповім про всі тонкощі підбору методів та формування вибірки, аби результати ваших досліджень завжди збігались з очікуваннями».

Обговоримо:

  • що таке програма дослідження;
  • чому не варто пропускати етап підготовки програми;
  • основні складові програми дослідження;
  • гіпотези та дослідницькі питання;
  • дизайн вибірки;
  • підбір методу збору інформації;
  • дизайн скриптів.

На воркшопі вам знадобиться власний ноутбук.

Тривалість воркшопу — з 11:00 до 17:00.

Буде корисно: тим, хто проводив дослідження на навчанні, але з живими користувачами не проводив; а також дизайнерам, продуктовим менеджерам та маркетологам, які хочуть удосконалити свої навички планування досліджень.

Рівень: середній та високий. Важливо мати якийсь попередній досвід у дослідженнях.

У групі всього 14 місць.

Заповніть, будь ласка, форму, що б ми краще розуміли наскільки корисною для вас буде програма воркшопу: http://bit.ly/3aaRnet

Воркшоп відбуватиметься онлайн у програмі Zoom. Усі деталі щодо трансляції надішлемо на пошту.