555паті

555паті
ЧАС
01.04.2018 (неділя), 13:00
ВАРТІСТЬ
555 грн
АДРЕСА
!FESTrepublic, вул. Старознесенська, 24-26

5 — це особливе число. Це 5 пальців на руці дизайнера, 5 чуттів дизайнера і ми вже мовчимо про п'яту точку дизайнера. Сидячи в п'ятницю у 5-зірковому готелі, тримаючи в руці холодне пивко Хейнекен ти можеш зауважити, що сторони п'ятикутної зірки на цій ідеальній пляшці перетинаються в точці золотого січення. Саме через 5 років від початку існування Projector Lviv ми анонсуватимемо нашу п'яту паті, і ці всі співпадіння вже просто не вкладаються в голові!

Тому, на мініконфі з нагоди нашого першого дня народження — «555паті» буде:

  • 5 ого-го спікерів (відповідно, 5 ого-го лекцій)

Олександр Трегуб — рок-зірка українського дизайну і творець Projector'а. Тема лекції: «Не-типографія»

Семен Лобач — керівник Projector.Odessa. Тема лекції: «Desirability»

Володимир Блажівський — керівник Projector.Lviv, засновник і креативний директор HAPPY. Тема лекції: «Три стадії розвитку дизайну»

В'ячеслав Шестопалов — UX Lead з Eleks та один з улюблених лекторів студентів Projector'a. Тема лекції: «Як та для чого писати дизайн-статті»

Олександр Іванов — Head of Product в ЛУН.ua та куратор річного курсу Product Management Professium у Києві. Тема лекції: «Інтерфейсно-дизайнерська антропологія»

  • 5+ годин лекцій, нетворкінгу і афтепаті з DJ Gooch Brown
  • 55+ подарунків для вас (хоч ДН в нас)
  • 555 грн вартість участі (спочатку хотіли 55555 грн, але втримались)

Детальніше теми лекцій розкриваємо на нашій сторінці у Facebook. Там же й інші цікаві деталі щодо святкування. Слідкуйте :)

Отже, 1-го квітня збираємося в Fest Republic о 13:00!