Як провести інтерв'ю і не потонути в даних

Як провести інтерв'ю і не потонути в даних
ЧАС
09.10.2019 (середа), 19:30
ВАРТІСТЬ
150 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Кожум'яцька, 10

Оля Красько — senior UX researcher. Працює в міжнародній команді Product Design & Research в OLX Group і відповідає за дослідження в Україні, Казахстані та Узбекистані. Спеціалізується на якісних дослідженнях: глибинних інтерв'ю, юзабіліті тестах, контекстуальних інтерв'ю і т.д.

«Історія якісних досліджень починається тоді, коли етнографи та антропологи почали спостерігати за комунами і фіксувати ці знання. З того часу все змінилось і зараз ми проводимо інтерв'ю на задану тему, аби отримати знання про предмет чи об'єкт дослідження. Проте питання аналізу та структурування даних лишається відкритим, адже, на відміну від результатів кількісних досліджень, якісні дані — суб'єктивні і важко піддаються формалізації, проте дають чітке уявлення про поведінку і мотиви користувачів. Як правильно поставити запитання, як отримати омріяні історії з життя користувачів та як це все структурувати та проаналізувати, аби воно принесло користь компанії — про все це я розповім зі свого досвіду на лекції».

Обговоримо:

— Що таке глибинне інтерв'ю та коли його потрібно проводити;
— Як підготуватись до інтерв'ю;
— Основні помилки при формулюванні запитань;
— Робота «в полі»;
— Як проаналізувати якісні дані.

Буде цікаво: UX-дизайнерам, продуктовим дизайнерам, ресьорчерам, маркетологам, продакт-менеджерам.

Мова виступу: українська.

Крім того, ви можете придбати підписку на всі лекції відео-бібліотеки школи відразу на рік! 29.11 річна підписка Projector.Online коштуватиме 300 грн.

Купити запис лекції

Увійдіть через Google, щоб отримати можливість придбати лекцію.