Як приручити відеомаркетинг

Як приручити відеомаркетинг
ЧАС
03.12.2019 (вівторок), 19:30
ВАРТІСТЬ
за підпискою
АДРЕСА
Projector, вул. Кожум'яцька, 10

Галина Кузьмович — продуктовий маркетолог в MacPaw. Займається напрямком user acquisition в продукті CleanMyMac X, який є флагманом продуктового портфелю компанії. За 8 років роботи в маркетингу працювала зі всіма можливими каналами і видами реклами на B2B та B2C ринках. Вважає, що найкращий маркетинг — той, в якому не відчувається маркетинг.

Відеомаркетинг називають трендом майбутнього. Шалена популярність YouTube, Twitch, TikTok стає тому підтвердженням. Середньостатистичний представник покоління Z витрачає 3-4 години в день на відео онлайн. Уже сьогодні 87% маркетологів використовують відео як інструмент просування. Але чи дійсно цей інструмент такий ефективний? Як побудувати відео стратегію так, щоб досягати цілей, а не «зливати» бюджет? Як вимірювати ефективність відеокампаній? На лекції поговоримо про успішні кейси, помилки та лайфхаки відеомаркетингу.

Обговоримо:

— Чому відеомаркетинг в тренді;
— Що потрібно врахувати при створенні стратегії відео;
— Як працювати з відеопродакшном;
— Відео готове — що далі?
— Канали дистрибуції і метрики ефективності.

Буде корисно: маркетологам, зокрема продуктовим та контент-маркетологам, бренд-менеджерам.

Мова виступу: українська.

Якщо вас цікавить лекція, але не виходить відвідати її особисто — приєднуйтесь до онлайн-трансляції. Ви зможете поставити питання спікерці, а після — переглянути відеозапис у будь-який зручний час.