Випуск курсу «Урбан дизайн»

Випуск курсу «Урбан дизайн»
ЧАС
28.05.2020 (четвер), 19:30
ВАРТІСТЬ
Безкоштовно, за реєстрацією
АДРЕСА
Онлайн

28 травня проводимо випуск п'ятого набору курсу Урбан дизайн. На цьому курсі студенти під наставництвом Максима Головко розробляли проєкт оновлення Бессарабської площі.

Бессарабська площа — один з головних викликів розвитку якісного публічного простору в центрі Києва. По бульварах Українки, Шевченка та Хрещатику до площі сходяться три магістралі, що створюють навколо неї суцільну транспортну розв'язку. Жодних виділених смуг для громадського транспорту, велодоріжок або зручних маршрутів для пішоходів. Більшість переходів з площі ведуть під землю до торгового центру, а за влаштування двох наземних довелось воювати декілька років.

Щоб розробити проєкт нової площі, студенти опитали користувачів та дослідили територію навколо ринку. Визначили основні проблеми з мобільністю та розробили нову схему руху з виділеними смугами для громадського транспорту та веломережею. Прибрали конфлікти пішоходів з автівками та запроєктували нову пішохідну зону. Створили єдину систему водовідведення та озелення і об'єднали її з річкою Хрещатик, що протікає під вулицями.

Долучайтесь до онлайн-трансляції о 19:30 та дивіться, що з цього вийшло:)