Випуск курсу «Product Interface Design Professium»

Випуск курсу «Product Interface Design Professium»
ЧАС
31.07.2020 (п'ятниця), 19:30
ВАРТІСТЬ
Безкоштовно, за реєстрацією
АДРЕСА
Онлайн

Ми в Projector вже втретє випускаємо бійців з курсу «Product Interface Design Professium».
Правда цього разу — в режимі онлайн.

За рік під кураторством Дениса Суділковського студенти навчилися дивитися на продукт з трьох сторін — користувача, технологій та бізнесу.

  • Для людей навчились створювати такий користувальницький досвід, котрий стає конкурентною перевагою і причиною вибору, викликає захоплення та враження від взаємодії з продуктом.
  • Зі сторони технологій їхні дизайн-рішення виходять елегантними, а підходи — настільки системними настільки, що у рази зменшують необхідну кількість ресурсів при технічній реалізації.
  • Для бізнесу випускники наочно доведуть економічну виправданість всіх інвестицій в дизайн продукту через бізнес-метрики успіху та KPI.
  • І все це вони ще й десятки разів перевірили на практиці, в тому числі на реальних кейсах з реальними клієнтами: Preply, Portmone, Work, ЛУН Місто, Flatfy.

    І ще навчились працювати в командах навіть з… кх-кхм… складними людьми. Втратили страх проведення глибинного інтерв'ю з незнайомцем на темній парковці. Зрозуміли, що можна встигати в дедлайни і при цьому навіть висипатись.

    І головне: відчули, що дизайнер — це рушій позитивних змін у компанії. В нього достатньо сили, щоб змінити цей світ на краще :)

    П'ятниця (31.07) о 19:30. Все це і ще трохи більше.