Випуск курсу «3D графіка»

Випуск курсу «3D графіка»
ВРЕМЯ
22.09.2019, 12:00
СТОИМОСТЬ
Вхід вільний
АДРЕС
Projector, ул. Кожум'яцька 10

22 вересня випускаємо першу групу курсу 3D графіка.

Важка робота, тонни інформації і щоденна практика були постійними супроводжуючими студентів цього курсу, але результати були варті того.

Страх перед невідомими програмами, невпевненість при перших кроках їх пізнання і сумніви в своїх силах залишилися далеко позаду, відкривши цілий горизонт можливостей, що тягнеться настільки далеко, наскільки може вистачити фантазії.

Відважні студенти разом з куратором Романом Бойчуком подолали мовний бар'єр і почали розуміти Cinema 4D, Rizom UV і Substance Painter, впізнавати їх в обличчя і міцно тиснути їм руку, як старих добрих друзів, при кожній зустрічі.

Вони пройшли тернистий шлях через мільйони полігонів, незрозумілі назви, складні техніки і тонни нової інформації для того, щоб отримати в нагороду можливість створювати свої власні світи, в точності такі як вони завжди цього хотіли.

3 місяці вони змушували себе розуміти те, що, здавалося, не буде пізнане ніколи, щоб в результаті створювати все що вони побажають, зачаровуючі погляд і захоплюючі дух сцени.

Вони святкували перемогу, коли збирали всі частини виконаної роботи воєдино і побачили всю картину.

Запрошуємо вас відвідати випуск курсу з 3D графіки і побачити зачаровуючі презентації випускників.

А 1 жовтня вже стартує нова група на курсі.
Реєстрація на курс за посиланням: https://prjctr.com.ua/3d-graphics-basics.html