Відкритий випуск курсу «Графдизайн. Основи»

Відкритий випуск курсу «Графдизайн. Основи»
ВРЕМЯ
12.08.2017 (субота), 12:00
СТОИМОСТЬ
Вільний вхід
АДРЕС
Projector, ул. Воздвиженская 34а

«Відпустка для слабаків» — сказали Нонна і Гліб, та запустили чергову групу Графічного дизайну ще в травні. Попереду — літо, пляж, пальми, кокоси і коктейлі. Ну хіба що у віжуалах на Pinterest :). Тому що три місяці студенти присвятили пошуку себе в графічному дизайні.

Досліджували графічні редактори та їх безмежні можливості. Збирали прийоми, хінти та лайфхаки у користуванні інтерфейсами редакторів. Налягали на основи композиції, дізнавалися про символіку кольорів та їхній вплив на комунікацію. Підбирали та аналізували шрифтові пари на воркшопі із Миколою Ковальчуком.

Заливали свої перші мокапи, засмічували робочий стіл файлами homework5, homework_5, homework_5_final. Отримували свій перший солодкий апрув домашки від Нонни — «в цілому добре, але … » :). Шукали місця народження ідей та постійно генерували нові, аби знайти і вчепитися за найкращу.

12-го серпня о 12:00 приходьте подивитися на ідеї та концепти випускників Графдизайну, які пройшли крізь залп правок, аби стати кращими. Студенти презентуватимуть айдентику для українського стартапу Pharos — GPS-трекер для вашого домашнього улюбленця.

Про курс Графічний дизайн.

До зустрічі.