Впорядкування вивісок

Впорядкування вивісок
ВРЕМЯ
22.04.2018 (неділя), 11:00–17:00
СТОИМОСТЬ
100 грн
АДРЕС
Projector, вул. Воздвиженська, 34а

Максим Головко — co-founder «Агентів змін», керівник напрямку впорядкування фасадів. Керівник проекту «Новий Ярвал». Куратор курсу «Urban Design».

Київські вулиці заполонили масивні вивіски, різнокольорові кронштейни та нечитабельні таблички. Навіть на історичних вулицях є будівлі, фасади яких ледь-ледь вгадуються за різнокольоровими назвами магазинів, ресторанів та національних лотерей.

Потроху в місті з'являються вивіски, які вписуються в архітектуру будівель, але хочеться, щоб їх було в сотні разів більше, і ми насолодилися красивими вулицями ще за нашого життя.

Щоб допомогти закладам швидше привести до ладу свої вивіски ми разом з вами викреслимо фасади однієї з вулиць Києва та розмістимо на них зони під вивіски згідно з правилами, які рік тому затвердила Київрада. Всі фасади оформимо у простий та зрозумілий документ, і кожен заклад зможе без проблем встановити на власному фасаді нову, правильну вивіску.

Правила, які затвердила Київрада: https://goo.gl/XVz8yK
Правила, які ми розробили для історичних районів Києва: https://goo.gl/mabjUs
Зони розміщення на вулиці Сагайдачного: https://goo.gl/onBKr5
Зони розміщення для Контрактової площі: https://goo.gl/DWe7Lm

На воркшопі:

— Викреслимо фасади однієї з вулиць Києва;
— Розмістимо на них зони під вивіски згідно з правилами, які рік назад затвердила Київрада;
— Всі фасади оформимо у простий та зрозумілий документ, і кожен заклад зможе без проблем встановити на власному фасаді нову правильну вивіску.

Для тих, хто вміє працювати в векторній програмі (Автокаді, Архікаді, Ілюстраторі, Ревіті, Ріносеросі, Скетчі) та має невпинне бажання розгледіти за вивісками київську архітектуру.

З собою потрібно мати комп'ютер (гроші витратимо на обід та веселе спілкування).

Рівень: середній/високий.