Випуск курсу «UX. Architecture»

Випуск курсу «UX. Architecture»
ЧАС
28.05.2018 (понеділок), 19:00
ВАРТІСТЬ
Вхід вільний (за реєстрацією)
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська 34а

Перші ластівки курсу UX Architecture від Яра Бірзула готуються до випуску.

Протягом трьох місяців падавани вчилися підходити системно до створення великих продуктів та позбавлятися візуального мислення.

Застосовували підхід об'єктно-орієнтовного аналізу та проектування, інвентаризували потоки даних, закладали структурну та інформаційну архітектуру фронтофісу та бекофісу. Вчилися одразу робити так, щоб потім не довелося все починати спочатку.

Усвідомили переваги функціональної та візуальної консистентності за допомогою компонентного підходу через атомарний дизайн. Навчилися передавати знання колегам по продуктовій команді — фронтенд- та бекенд-розробникам. Вони писали специфікації, описували бізнес-логіку та вимоги. На практиці закріпили декілька методик швидкої та дешевої перевірки гіпотез.

Разом з Сашею Івановим дізналися методи вимірювання ефективності роботи внутрішніх інструментів та систем.

Під час курсу спроектували два великих курсових продукти для сайтбілдера Weblium: внутрішній інструмент керування всесвітньою франшизою та продукт, який дозволятиме студіям з усього світу працювати під цією франшизою на базі інструментів та стандартів Weblium.

В якості клієнтів виступили Давід Браун та Олексій Богуш. Реалізовані рішення команди презентували та захищали перед реальними майбутніми користувачами систем. Судячи з усього, вони лишилися задоволеними.

В понеділок 28 травня студенти готові представити свої рішення на загальний огляд. Сподіваємось, вам сподобається.