Презентація курсу UX Architecture

Презентація курсу UX Architecture
ЧАС
03.02.2018 (субота), 15:00
ВАРТІСТЬ
Вхід вільний (за реєстрацією)
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська, 34а

15-го лютого у Проджекторі стартує оновлений курс UX. Architecture.

На курсі готуватимуть справжніх архітекторів продуктового дизайну, які вміють працювати з великими і складними продуктами. Курс для тих, хто хоче проектувати цілі системи, а не просто інтерфейси.

Програма складається з двох великих блоків: бекофіс і фронтофіс. Усі навчальні теми будуть одразу відпрацьовані на реальному проекті. А за 3 місяці студенти навчаться проектувати фронт- і бекофіс великого продукту: підготують завдання для фронтендерів та бекендерів, спроектують всі необхідні адміністративні та клієнтські інтерфейси і захистять власне дизайн-рішення перед клієнтом.

Окрім звичної роботи з даними, тестування гіпотез, прототипування, студенти отримають важливий скіл — навчаться працювати з розробниками. Дізнаються як почати говорити з ними спільною мовою, як підготувати для них технічне завдання та контролювати його виконання.

Приходьте знайомитись з куратором — Яром Бірзулом. Обговоримо програму курсу, визначимо кому він буде корисний, ну і спробуємо відповісти на всі ваші питання. Дізнаєтесь більше про те, що таке UX архітектура в цілому, чим вона відрізняється від інженерії, і як дизайнеру дорости до архітектора.

3 лютого, 15:00.

Посилання на курс: https://prjctr.com.ua/ux-architecture.html