Презентація курсу Urban design

Презентація курсу Urban design
ЧАС
19.08.2017 (субота), 16:00
ВАРТІСТЬ
Вільний вхід
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська 34а

Проджектор запускає курс Urban Design. Курс, про те як створювати комфортний міський простір, орієнтований на людину та її потреби. Цього разу куратор курсу не один, а ціла команда — четверо дизайнерів з «Агентів Змін». Агенти зробили чимало для столиці, і готові розширяти ряди урбаністів.

Місія А3 — запустити незворотній процес покращення середовища та комунікацій у місті. Вони вже багато чого зробили для цього. Серед міських перетворень на досвіді агентів є такі реалізовані проекти, як:

— внутрішня навігація та нова комунікація київського метрополітену з пасажирами;
— паркова та велонавігація на Трухановому острові;
— нові адресні таблички;
— реконструкція мерії;
— кишенькові схеми метро.

Однак попереду багато роботи, адже зміни в інфраструктурі все ще відбуваються без заохочення мешканців міста. На часі — передати здобуті знання. На курсі куратори розкажуть про накопичений досвід реалізації міських проектів. Навчать методології human centered design, за якою вони працюють.

19-го серпня куратори Urban Design — Андрій Батін, Юрій Грановський, Максим Головко, Олександр Колодько — презентують програму курсу та розкажуть про принципи та методики, на базі яких навчатимуть проектувати міські зміни. Розкажуть про три урбаністичні проекти курсу і про те, що чекає на студентів.