The photobook is the message

The photobook is the message
ЧАС
14.04.2018 (субота), 16:00
ВАРТІСТЬ
Вхід безкоштовний (за реєстрацією)
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська 34а

Лекція Юлії Кривич в рамках освітньої програми конкурсу макетів фотокнижок Ukrainian Dummy Award 2018 видавництва РОДОВІД.

Мисткиня Юлія Кривич працює з фотографією, відео, інсталяціями та публічним простором. У своїх роботах вона досліджує питання, пов'язані з ідентичністю, комбінуючи методи документальної фотографії та постановки, а особисті теми — з політичними ідеями. Фотографія — основний медіум авторки, а фотокнизі вона приділяє особливу увагу у власних проектах.

На лекції Юлія розкаже про власний досвід створення фотокниг: шлях від першої фотографії проекту до конструювання наративу, співпрацю з дизайнером і видавцем, про фотокнигу в експозиційному просторі.

Перша книга художниці — Presentiment — була видана Фундацією візуальних мистецтв у Кракові у 2015 році. Дизайн книги був створений Анею Наленською, а редакторами стали Аня Наленська та Рафал Мілах. Видання було презентоване на Фотомісяці в Кракові. Його було відзначено профільними виданнями, серед яких блог Йозефа Кладека Virtual Bookshelf, сайти Urbanautica, FK magazin і Calvert Journal.

Центральним об'єктом нового проекту Юлії «Зухвалість і молодість» став зін, складений зі світлин художниці, архівних матеріалів із покинутого радянського палацу культури і фотографій з інстаграм-акаунтів радикальних українських націоналістів. Ця робота наразі представлена на виставці номінантів цьогорічної премії PinchukArtCenter Prize.
Юлія Кривич була резидентом стипендіальної програми Gaude Polonia від Міністерства Культури та Національної Спадщини Польщі (2016). Номінована на ING UNSEEN Talent Award у 2016 році та лауреаткою проекту Plat(t)form Фотомузею у Вінтертур в Швейцарії (2018). Її роботи були показані в Музеї Сучасного Мистецтва (Вроцлав, Польща), галереї Salon Akademii (Варшава, Польща), на фестивалі Circulation(s), (Париж, Франція), фестивалі фотографії в Остраві (Чехія), міжнародному фестивалі фотографії в Римі (Італія) тощо.

Вхід безкоштовний (за реєстрацією).

Медіа-партнер — Telegraf.design.