Стиль, Процес і Ринок

Стиль, Процес і Ринок
ЧАС
14.04.2020 (вівторок), 19:30
ВАРТІСТЬ
Безкоштовно за умови реєстрації
АДРЕСА
Онлайн

Євгенія Гайдамака — ілюстраторка та викладачка ілюстрації в Savannah College of Art and Design. Стипендіатка Fulbright з досвідом роботи в нью-йоркських офісах Society of Illustrators та Reader's Digest Magazine. Як фріланс-ілюстраторка вже понад 8 років працює з проектами у видавничій, рекламній та інших сферах. Представлена агенством Illozoo, активно працює з клієнтами з України та світу, серед яких World Health Organization, Boston Globe, Penguin Random House, European Union Association, Usborne Publishing, Lenovo, Amnesty International, The Village, ВСЛ та інші.

Під час зустрічі ми розберемо три аспекти роботи ілюстратора, на які опирається все, що ми робимо у цій сфері — стиль, процес і ринок. Стиль — це наша унікальна «візуальна мова» і результат робочого процесу. Процес роботи завжди підводить нас до певного ринку ілюстрації. У той же час і ринок інколи диктує певний «стиль», або ми вибираємо свою нішу через стилістику і працюємо від неї.

Усі ці питання взаємопов'язані і одне не працює окремо від іншого. У професії ілюстратора усі аспекти роботи працюють як одне ціле. Приготуйтеся проаналізувати своє портфоліо і чесно розібратись у своїх мистецьких цілях разом!

Обговоримо:

— основні аспекти в роботі ілюстратора;
— як гармонійно подружити свій стиль із тим робочим процесом, до якого ми прагнемо;
— як увійти саме в той ринок ілюстрації, який нас цікавить.

Буде корисно: ілюстраторам, яким цікаво шукати нові підходи та ілюстраторам-початківцям, які хочуть систематизувати свої знання про цю сферу.