Sketching 101: Матеріали, Композиція, Колір

Sketching 101: Матеріали, Композиція, Колір
ВРЕМЯ
14.10.2018 (неділя), 12:00–14:00
СТОИМОСТЬ
200 грн
АДРЕС
Projector, вул. Воздвиженська, 34а

Євгенія Гайдамака — ілюстраторка з Києва. Візуалізовує ідеї та тексти для проектів у видавничій, медійній та рекламній сферах. Як стипендіатка Фулбрайт, два роки навчалась і працювала в США. Вивчала ілюстрацію в Savannah College of Art and Design (Savannah, GA). Ілюстрації Євгенії двічі отримувати Red Dot Communication Design Award у 2017/18 році. Співпрацювала з Reader's Digest, Penguin Random House, Corriere della Sera, Boston Globe, Society of Illustrators, Callisto Media, ВСЛ, Наш Формат.

Портфоліо Євгенії.

Скетчинг — це не тільки замальовки заради замальовок, це ще й перший етап в створенні ілюстрації. На цій зустрічі поговоримо про основи створення скетчів як замальовок, так і ескізів до майбутніх ілюстрацій.

Як навчитись триматись свого «стилю» в різних інструментах і техніках? Які матеріали розкривають лінію і пляму краще? Що дає базове знання правил композиції і чому це потрібно абсолютно кожному? Навчимося «витягувати» будь-яку ідею за допомогою кольору і композиції, розберемось як різні матеріали підсилюють настрій ескізу. Дізнаємось, куди, як і навіщо рухати око глядача за допомогою кольору і композиції. Розберемо схему форескіз-ескіз-фінальний малюнок на реальних замовленнях з прикладами. Будемо разом малювати і обговорювати сильні і слабші сторони наших скетчів.

Буде корисно:

— всім, хто працює з картинкою — дизайнерам, ілюстраторам;
— всім, хто хоче навчитись робити свою ідею виразною і зрозумілою за допомогою базових правил композиції, кольору, і техніки.