Психологічний сторітелінг як тренд сучасної кіноіндустрії

Психологічний сторітелінг як тренд сучасної кіноіндустрії
ЧАС
22.02.2021, 19:00
ВАРТІСТЬ
Безкоштовно, за умови реєстрації
АДРЕСА
Online

Психологія та драматургія, як напрямки розвитку людської душі, взаємопов'язані та співзалежні. В них один праотець Арістотель, вони з'явилися в один часовий період, розвиваються пліч о пліч, збагачують одне одного і відображають Життя.

«Глядач ходить в кіно, аби реалізувати свою потребу в глибоких емоційних переживаннях» сказав сценарний гуру Роберт Маккі.
Люди йдуть до психолога та в кіно із схожими запитами: пізнати себе та свої потреби, отримати підтримку, емоційно розвантажитись. Аби дати ці глибокі емоційні переживання, потрібно знати як мислить і чим живе глядач, потрібно розуміти глибину його горя і щастя, пристрасті і ненависті, а значить – жити усвідомлено, аналізувати та переносити на папір/монітор власні переживання, які за допомогою драматургії трансформуватимуться у глибокі історії.

Сценарист – певною мірою терапевт. І від того, наскільки добре він себе розуміє і чим себе наповнює, залежить те, наскільки чесно і відповідально він формуватиме сенси і транслюватиме цінності. А звідси випливає, чи зможе він допомогти глядачеві реалізувати потреби в глибоких емоційних переживаннях і відчути себе наповненим.

Обговоримо такі теми:
– Анімація, кіно та психологія. Спільне коріння;
– Візуальне мистецтво і глядач, психологія глядацького сприйняття;
– Особливості та потреби сучасного глядача, соціокультурні особливості українського глядача;
– Сторітелінг як світовий тренд. Сторітелінг і анімація;
– Особливості дитячого контенту та анімаційна освіта в Україні.

Лекція буде цікава письменникам, аніматорам, режисерам-початківцям і всім, хто цікавиться сценаристикою, сторітелінгом та анімацією.

Підчас лекціі кураторка Ірина Маламуж також розкаже більше про новий курс «‎Анімаційна сценаристика». Реєстрація та деталі: https://bit.ly/39YR7C4