Презентація курсу «Маркетингові комунікації. Основи»

Презентація курсу «Маркетингові комунікації. Основи»
ЧАС
13.11.2017 (понеділок), 19:30
ВАРТІСТЬ
Вхід вільний (за реєстрацією)
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська 34а

1 грудня у Проджекторі стартує новий курс «Маркетингові комунікації. Основи». Це інтенсивний та насичений курс для амбітних початківців у маркетингу та молодих підприємців, які самотужки займаються маркетингом у своїх проектах.

Куратор — Надя Перевізник, незалежний спеціаліст з комунікацій — маркетингу і PR, публічний лектор, співвласниця PR Bar, понад 10 років у професії, починала у міжнародній рекламній агенції Havas. В її портфоліо — створення логотипу Києва, відкриття й запуск 13-ти компаній, позиціювання українських політиків і стартаперів. Працювала з візійними у своїх галузях компаніями — маркетинговим агентством Fedoriv, Сім'я ресторанів Діми Борисова, міжнародною конференцією TEDxKyiv. Зараз також ментор програм для резидентів UNIT.City, спецпроекту Google Women Digital Academy, бізнес-табору Made in Ukraine.

Запрошуємо вас 13 листопада на презентацію курсу, де у вас буде можливість познайомитися з куратором особисто та дізнатися всі деталі майбутнього навчання на курсі.

На зустрічі Надя розповість — з яких блоків побудована програма, чому буде навчати майбутніх студентів, які кейси будуть розбирати протягом курсу.

А також поговоримо про:

— базові, але такі потрібні теорії комунікації;

— чому в маркетингу зараз особливо актуальні 5 органів почуттів;

— стійкість форм і революція засобів комунікації;

— технології, люди, смисли, кейси.

13 листопада о 19:30

До зустрічі!

Детальніше про курс — https://prjctr.com.ua/marketing-communications.html