Презентація курсу «Маркетингові комунікації. Основи»

Презентація курсу «Маркетингові комунікації. Основи»
ЧАС
26.04.2019, 19:00
ВАРТІСТЬ
Вхід вільний
АДРЕСА
Projector, вул. Кожум'яцька 10

У мережі є кейси кібератак, коли вірус заносили через флешку, яку підкидали суб'єктам нападів. А що робить людина, коли знаходить флешку? Правильно — встромляє в комп'ютер, аби поглянути «що там?». Подейкують, так спецслужби США нейтралізували одну ядерну програму Ірану. Цікавість продовжує рухати світом!

Ефективний маркетинг — як така спецоперація, він діє прямо на рефлекси. Це не просто чергове інфо забруднення середовища креативними картинками й текстами з емоджі, які ви робите автоматом, бо «всі так роблять».

Якщо хочете дізнатися, як створити рефлекторно-цікаві й дієві маркет-стратегії, приходьте на презентацію курсу Маркетингові комунікації. Основи! Розкриємо трійцю стовпів маркетингу:

  1. Природа реальності маркетингу, що це взагалі таке.
  2. Цільова аудиторія — для чого вам психологія й Big Data. Чому зараз можна поверхнево знати свій продукт, а краще знати аудиторію?
  3. Переваги й ризики 4-ї науково-технічної революції.

Що робити маркетологу, коли штучний інтелект уже знімає непогану рекламу, робить макети й прінти? І тим більше, як маленькому українському спеціалісту бути конкурентним у світі?

Бонус: дещо про усвідомлений маркетинг і поради книг, відібраних із сотні.

Приходьте знайомитись із кураторкою та дізнатись більше про курс. Відповімо на всі ваші запитання, поговоримо про маркетинг і взагалі, корисно проведемо час.

До зустрічі у Проджекторі (вул. Кожум'яцька 10).

26 квітня, починаємо о 19:00.

Старт занять на курсі Маркетингові комунікації. Основи вже 15 травня. Детальна програма та реєстрація тут: https://prjctr.com.ua/marketing-communications.html