Пакування

Пакування
ЧАС
02.08.2019 (п'ятниця), 19:30
ВАРТІСТЬ
300 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Кожум'яцька, 10

Юрко Гуцуляк — дизайнер, творчий директор Gutsulyak.Studio, лектор, член журі професійних конкурсів. Досвід роботи — 18 років в сфері дизайну, 14 із них в рамках власної незалежної студії. Роботи Юрка отримали більше 100 міжнародних нагород, серед них: Red Dot, European Design Awards, Pentawards, The Dieline, Epica, Communication Arts.

«Лекція складається з окремих історій про розробку пакування. На прикладі проектів, які створені за декілька останніх років, я опишу весь процес дизайну від задачі і аж до продажу товарів в магазинах. В ході розповіді я буду максимально відвертим і згадаю всі труднощі, які виникали, а також рішення, які допомогли отримати бажаний результат».

Обговоримо:

— Різноплановість задач, які потрібно вирішувати під час роботи над пакуванням;
— Рецепти пакування: баланс між мистецтвом і ремеслом;
— Культурні відсилання в роздрібній торгівлі;
— Важливість чесного дизайну.

Буде цікаво: дизайнерам, творчим директорам, бренд-менеджерам та ілюстраторам, всім хто уже почав працювати з упаковкою. Крім того цікаво буде студентам і тим, хто лише планує долучитися до цієї сфери.

На жаль, місця в залі закінчились. Але ви можете приєднатись до онлайн-трансляції (вартість — 200 грн). Під час лекції ви зможете ставити питання спікерові, а по завершенню стріму, відеозапис буде доступний ще одну добу.