Jobs To Be Done: створення цінності через розуміння споживачів

Jobs To Be Done: створення цінності через розуміння споживачів
ЧАС
01.09.2019 (неділя), 11:00
ВАРТІСТЬ
1700 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Кожум'яцька, 10

Михайло Траверсе — маркетолог, стратег і підприємець. 13 років досвіду в створенні та реалізації коммунікаційних і бренд-стратегій для міжнародних та локальних брендів. Серед клієнтів: NIVEA, Huggies, Kotex, Моршинська, Vodafone, туристичний офіс Женеви, The European Bank for Reconstruction and Development та інші. Реалізовані стратегії в різні роки, вісім разів відзначались нагородами Effie Awards.

Воркшоп навчить створювати ціннісні пропозиції через розуміння реальних потреб споживачів. Розберемо як проводити глибинні інтрев'ю, які допомогають розпізнати істинну мотивацію споживачів та знайти точки зростання бізнесу/продукту, відштовхуючись від потреб аудиторії. Розглянемо як розпізнавати неочевидні потреби ваших клієнтів і знаходити нові напрямки для розвитку бізнесу та продукту.

В результаті воркшопу, стане зрозуміло як визначати нетривіальні ідеї для покращення продукту та збільшення його цінності для споживача, а також, як знаходити ідеї, які сприятимуть розвитку існуючих продуктів та послуг. Воркшоп допоможе прокачатись в створенні продуктів та сервісів, що матимуть попит.

Программа:
— теорія Jobs to be done;
— Сonsumer Decision Journey;
— демонстрація інтрев'ю за методикою Jobs-to-be-done;
— обговорення особливостей проведеного інтерв'ю;
— практика проведення інтерв'ю;
— практика аналізу інтерв'ю;
— створення цінністної пропозиції.

Тривалість воркшопу — з 11:00 до 18:00.

Буде корисно — дизайнерам, продакт-менеджерам, маркетологам та підприємцям.

Мова виступу: російська.