ІнфоЗОЖ: долаємо цифровий стрес

ІнфоЗОЖ: долаємо цифровий стрес
ЧАС
16.09.2019 (понеділок), 19:30
ВАРТІСТЬ
300 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Кожум'яцька, 10

Надя Перевізникфахівець з комунікацій. Надя психолог за освітою, зробила кар'єру в піарі та медіа-підприємництві й на власному досвіді знає, що таке інформаційна залежність. Досліджує її та бореться з нею одночасно і поділиться своїми напрацюваннями у темі.

Заглядаєте у смарфон без приводу і при будь якій нагоді, наприклад, чекаючи друзів? Відчуваєте залежність від месенджерів, стрічки і лайко-сердечок? Страждаєте від низької продуктивності, тривоги і життєвої розгубленості — все несеться, а ви не встигаєте? Помічаєте таку поведінку в близьких людей, дітей і колег?

Можливо ви чули, що успішні технологічні стартапери обмежують час своїх дітей у гаджетах? Топовий історик Ювал Хараррі практикує повний цифровий детокс на кілька тижнів щороку, а режисер фільму «Бетмен» Крістофер Нолан взагалі не носить з собою телефон. Як думаєте — чому? Спробуємо разом розібратися в темі цифрової залежності на базі свіжих досліджень науковців і відібраної літератури.

Вагаєтеся, чи вам потрібно відвідати цю лекцію? Пройдіть тест цифрової залежності психолога Кімберлі Янг (так, треба буде трохи попрацювати у блокнотику). Якщо результати середні й вище — приходьте!

Розглянемо:

— психологічні причини залежності від інформації;
— основи цифрової та медіа гігієни;
— прості речі рятують життя: як сформувати корисні медіа-звички.

Буде цікаво — представникам креативного класу та медіа, малим підприємцям і стартаперам-початківцям, а також усім, хто сидить в мережі більше 2-3 год на день.