Illustration Lectorium

Illustration Lectorium
ЧАС
15.02.2020 (субота), 15:00-19:00
ВАРТІСТЬ
Early Birds
перші 30 квитків — 700 грн

Late Birds
стандартна ціна — 800 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Кожум'яцька, 10

Якщо ви засиділися у фрілансерському офісі (ми знаємо, що це піжама), приходьте слухати живі історії.

На Illustration Lectorium збираються ілюстратори, дизайнери і усі причетні — досліджувати професію ілюстратора з різних боків і надихатися на нові проєкти. Після лекцій усі разом йдемо до бару, де продовжуємо теревенити за келихом пуншу.

Спікери:

Марі Кінович, ілюстраторка

Тема: Комунікація ілюстратора з клієнтом: як зробити її комфортною або вчасно піти

Від творців «Наберіть мене і я вам поясню у чому справа» у кооперації з «А якщо я замовлятиму на регулярній основі, буде дешевше?» та «Вашу роботу побачать тисячі людей!»

Поговоримо про те, як відстоювати свої кордони у спілкуванні з клієнтом, які питання ставити та як красиво і ввічливо відмовити на запит робити багато безкоштовної роботи.

Євген Велічев, ілюстратор у Banda

Тема: Як завести ілюстрацію

Впевнено, щільно і натхненно поговоримо про специфіку роботи ілюстратора з сучасними медіа та комерційними проектами. Фух-фух, оп-оп — і дізнаємося, як шукати і розкривати історії. Згадаймо, що потрібно знати і про що не варто забувати професійному ілюстратору, щоб ваша робота не була схожа на хобі. Бонус — розповідь про досвід роботи з Look at media.

Варвара Перекрест, незалежна ілюстраторка, кураторка Illustration Professium в Projector

Тема: Чим відрізняється професійний ілюстратор від бабусі-продавчині яблук з Житнього ринку?

...та в чому вони дуже схожі. Якщо ви хочете займатися ілюстрацією не лише задля задоволення, вихідними і ночами після основної оплачуваної роботи — це така сама професійна сфера та побудова невеликого бізнесу, як і все інше навколо. Нема чарівних секретів «успішного успіху» лише для ілюстраторів, нема магічного амулету для портфоліо, як і секретного сайту, де сидять всі грошовиті замовники, нема схованої кнопки в Фотошопі «зробити ілюстрацію на тисячу лайків». Є лише оптимізм та здоровий глузд для розуміння об'єктивних обставин навколо, наполеглива тривала активна робота, ввічливість та відповідальність перед замовниками, багато терпіння та трохи впертості. Про них і поговоримо на лекції.

Для кого:

— ілюстраторів, які хочуть більшого, ніж малювати гарні картинки;
— ілюстраторів у пошуках відповідей на професійні питання і натхнення;
— ілюстраторів, які хочуть корисно і весело провести половину суботи;
— усіх, хто цікавиться сучасною графікою;
— усіх, у кого у списку інтересів на першому місці ілюстрація, а на другому пунш.