Художник та візуальна книга

Художник та візуальна книга
ЧАС
17.02.2019 (неділя), 11:00-15:00
ВАРТІСТЬ
600 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська, 34а

Олег Грищенко — співкуратор Pictoric, працює над виставковими та видавничими проектами, що окрім України були презентовані в Німеччині, Польщі, Португалії, Грузії. Це зокрема: Міжнародні виставки ілюстрації (2014 - 2018), «Діячі України», «Yellow&Blue», «Довіряй та Перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві», україно-німецький проект «Face to Face права людини в цифрову добу».

Курує ілюстративний простір в Orthodox.Books/Coffee/Illustration. Співпрацює з арт-центром «Я Галерея» та такими видавництвами як Основи, Родовід, Лаурус, Артбук. Книга «Мій маленький Київ», що була створена разом з Оленою Старанчук увійшла до міжнародного каталогу найкращих дитячих книжок The White Ravens Award (2015). Дослідник книги художника (Artists' book) в Україні.

«На воркшопі розкажу про актуальні приклади pictures books в сучасному ілюстраторському світі; про власний досвід у роботі над такими книгами; на прикладі успішних проектів розкажу, як це може формувати автора як самобутнього художника книги та переростати в ім'я-бренд, великі виставки та міждисціиплінарні проекти. Також багато історій з власного спілкування з авторами, ньюанси створення ілюстрацій та роботи над загальною концепцією книг.

У практичній частині «Графічна історія» розглянемо основні методи розробки композиції візуальної книги. Попрактикуємо втілювати власні ідеї нестандартно, цікаво, через візуальну розповідь, розробивши міні книгу на простий сюжет.

Ви дізнаєтеся:
— Що таке візуальна книга, pictures book, та чому її так люблять художники;
— Як графічні історії та авторські книжкові проекти формують "Ім'я" ілюстратора;
— Головні концептуальні та композиційні прийоми у візуальній книзі;
— Улюблені автори та найцікавіші зразки pictures book з власної колекції.

Буде цікаво: ілюстраторам, дизайнерам книг, людям, які працюють зі створенням історій, копірайтерам.