Як пройти інтерв'ю в Google, Fb, Microsoft

Як пройти інтерв'ю в Google, Fb, Microsoft
ЧАС
27.02.2017 (понеділок), 19:30
ВАРТІСТЬ
150 грн
АДРЕСА
Projector, ул. Воздвиженская 34а

Іван Петрушенко — Machine Learning engineer в Ring. 5 років працював в компанії Softheme та викладав курс «Алгоритми та структури даних». Нині куратор курсу «Алгоритмика. Основи» у Projector.

«Пропрацювавши 5 років в українській IT компанії, я вирішив, що хочу взяти паузу, аби втілити свою студентську мрію — отримати оффер від топових компаній, таких як Google чи Facebook. Бажаного результату вдалося досягти, але далеко не одразу. Я хочу поділитися своїм досвідом підготовки та враженнями від інтерв'ю.

На лекції буде багато прикладів та лайф-хаків, які допоможуть як студенту-початківцю так і досвідченому програмісту проявити себе та подолати всі перешкоди. Адже не щодня застряєш у ліфті на 10-му поверсі в центрі Лондона за 5 хв до інтерв'ю... Подробиці на зустрічі ;)

Ring Labs, Google, Facebook, Amazon, Uber, Microsoft — найкращі компанії світу. Навряд би хтось з представників сфери IT відхилив працювати на цих гігантів?

Процес відбору у ці компанії значно відрізняється від більшості українських, тому під час лекції я поділюсь своїм досвідом проходження інтерв'ю в них. Розкажу про власні помилки і поділюся баченням того, як отримати бажаний оффер».

Про що розкажу:

— як потрапити на інтерв'ю;
— як підготуватися до інтерв'ю;
— як пройти phone та onsite інтерв'ю.

Рівень аудиторії: початковий, середній.

До зустрічі!