Хороші шрифти, де їх шукати і як поєднувати

Хороші шрифти, де їх шукати і як поєднувати
ЧАС
04.03.2018 (неділя), 11:00-18:00
ВАРТІСТЬ
700 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська, 34а

Микола Ковальчук — дизайнер багатосторінкових видань, текстів і написів, дослідник естетики, семіотики та технології шрифтів і текстового дизайну. Викладач, консультант, експерт із роботи з програмою Adobe InDesign.

Продуманий вибір та осмислене поєднання шрифтів тримаються на трьох китах: класифікація шрифтів, їхні стильові асоціації та технологія. А якщо маєш мапу шрифтів та знаєш різні способи ліцензування, можна сміливо вирушати на пошуки.

Про що воркшоп:

— Основи формально-історичної класифікації шрифтів;
— Асоціативна складова шрифтової естетики;
— Технологія шрифтів та їхні приховані можливості;
— Пошук, вибір, перевірка та поєднання гарнітур;
— Все, що потрібно знати про ліцензування.

Воркшоп матиме лекційну та практичну частину — після ілюстрованих пояснень та постановки завдання учасники будуть шукати, обирати, поєднувати, перевіряти й отримувати ліцензії на шрифти для проекту відповідно до обраного брифу.

Тому всім потрібні будуть власні ноутбуки з можливістю доступу до інтернету (wifi) та адміністраторським доступом для встановлення програм, а також із найновішою версією улюбленого браузера (радимо полюбити Chrome) та з вашим улюбленим графічним редактором (Photoshop, Illustrator, Sketch, GIMP, Scribus, Keynote, PowerPoint тощо).

Розклад заходу передбачає чотири навчальні блоки (по півтори години кожен), дві короткі перерви на каву та тривалу обідню перерву.

Рівень: для будь-якого рівня.