High Performing Teams:чому одним командам вдається, а іншим — ні?

High Performing Teams:чому одним командам вдається, а іншим — ні?
ЧАС
21.09.2018 (п'ятниця), 19:30
ВАРТІСТЬ
200 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Воздвиженська, 34а

Інна Макотерська — співзасновник консалтингу I+J, автор та куратор курсів Project та Account Management. Операційний директор/молодший партнер маркетинг агенції Aimbulance. Раніше — аккаунт директор Aimbulance, аккаунт менеджер Brainberry, маркетинг та PR менеджер MTV Україна.

Юля Захарченко — співзасновник консалтингу I+J, автор та куратор курсів Project та Account Management. Операційний директор школи Bird in Flight. Раніше — операційний/аккаунт директор креативної агенції VGNC, аккаунт директор маркетинг агенції Aimbulance.

Ідеальних команд не буває — стверджують дослідження вчених Вортонської школи бізнесу. Більшості команд не вдається використати на повну свій потенціал. А інші більше схожі на групу людей, що працюють разом, аніж на команду.

І все ж таки, як збудувати ефективну команду, що сфокусовано та динамічно працює на досягнення спільної мети. Учасники якої злагоджено доповнюють один одного, розвиваючи сильні та мінімізуючи слабкі сторони. А разом вони досягають набагато більше, ніж поодинці.

Озброївшись методологією Вортонської школи бізнесу, системним підходом та ентузіазмом будемо шукати відповіді на запитання: що робити, щоб ваша команда була серед тих, кому вдалось!

Протягом лекції розберемо:

— Тренди в роботі команд;
— Типи культур та цінностей команд;
— Знайомство з методологією High Performing Teams, HPT 3x3;
— Вибудова командних та особистих цілей її учасників;
— Архітектура ролей в команді (основні та допоміжні ролі);
— Розбудова системи комунікації команди (типи зустрічей, автоматизація);
— Розбудова процесу прийняття рішень в команді;
— Трансформація конфліктів;
— Розбудова стовпів співпраці команди;
— Побудова системи відкритого циклу — безперервного навчання та вдосконалення.

Рівень: початковий/середній.