High Performing Teams: чому одним командам вдається, а іншим — ні?

High Performing Teams: чому одним командам вдається, а іншим — ні?
ЧАС
23.03.2019 (субота), 12:00
ВАРТІСТЬ
300 грн
АДРЕСА
Projector, вул. Кожум'яцька, 10

Інна Макотерська — співзасновниця консалтингу I+J, авторка та кураторка курсів Project та Account Management, сертифікований Project Manager та Manager 3.0. Раніше: операційна директорка/молодша партнерка маркетинг агенції Aimbulance.

Ідеальних команд не буває — стверджують дослідження вчених Вортонської школи бізнесу. Більшості команд не вдається використати наповну свій потенціал. А інші більше схожі на групу людей, що працюють разом, аніж на команду.

І все ж таки, як побудувати ефективну команду, що сфокусовано та динамічно працює на досягнення спільної мети. Учасники якої злагоджено доповнюють один одного, розвивають сильні та мінімізують слабкі сторони. А разом вони досягають набагато більше, ніж поодинці.
Озброївшись методологією Вортонської школи бізнесу, системним підходом та ентузіазмом будемо шукати відповіді на запитання: що робити, щоб ваша команда була серед тих, кому вдалось та як коректно провести трансформацію лінійно-функціональної структури в командну?

Протягом лекції розберемо:

— Тренди в роботі команд;
— Культуру та цінності команд;
— Знайомство з методологією High Performing Teams, HPT 3x3;
— Архітектуру цілей, ролей та системи комунікації команди;
— Розбудову процесу прийняття рішень в команді та робота з конфліктами;
— Методологію проведення трансформаційних змін: планування проекту змін, формування команди змін, внутрішні комунікації, реалізація проекту змін, робота з опором;
— Case studies командних трансформацій.

Буде корисно:
— лідерам команд, які намагаються побудувати командні процеси та комунікацію;
— учасникам команди, які шукають інструменти взаємодії та налагодження співпраці;
— управлінцям, операційним менеджерам та HR менеджерам, які проводять або планують командні та організаційні зміни.

Якщо вас цікавить лекція, але не виходить долучитись до неї особисто — приєднуйтесь до online-трансляції: ви зможете ставити питання спікеру і переглядати відео у записі.