Formacia — graphic design lectorium

Formacia — graphic design lectorium
ЧАС
08.06.2019 (субота), 12:00–15:00
ВАРТІСТЬ
1200 грн
АДРЕСА
Fedoriv Hub, вул. Велика Васильківська, 5

Design Forms the World

Formacia-2019 — подія для людей, які живуть дизайном. Цього року поговоримо про зміни, ріст, натхнення і розвиток. Особистий та професійний.

Ми запросили спікерів, які формують візуальну культуру у світі та в Україні:

Natasha Jen — партнерка легендарної студії Pentagram вперше приїде до України. Амбіційна дизайнерка з масштабними проектами у портфоліо, серед яких проекти для Nike, Chanel, AIGA, Puma, Гарвардських художніх музеїв та Фонду Гуггенхайма. Її експертиза захоплює широтою: айдентика, фешн, дизайн середовища, дизайн виставок, брендинг, моушн та інтерактивна графіка. Наташа отримала безліч нагород, виступає на конференціях з гострими темами, активно розвиває дизайнерську спільноту.

Alexander Tregub — дизайнер, співзасновник Projector, куратор річного Visual Communications Professium. Як дизайнер Олександр береться за складні та важливі для України проекти — айдентика для Міністерство освіти і науки України, дизайн для шкільних підручників. Та головне — надихає тисячі людей на фантастичні проекти.

Pavel Vrzhesch — співзасновник та креативний директор найвідомішого українського дизайн-агентства Banda. Проекти Банди вражають, надихають і викликають хвилі живого обговорення, тепер і у всьому світі. У 2018 Banda стала кращим агентством року за версією Red Dot та отримала бронзового Каннського Лева.

Три виступи, які дадуть неймовірну дозу натхнення на рік вперед.

Чого чекати від події:
— Концентрованих доповідей від професіоналів індустрії.
— Знайомств із активними учасниками дизайн-ком'юніті країни.
— Особистого спілкування — зі спікерами і командою :)

Кому буде цікаво:
— графічним дизайнерам у агенціях;
— арт-директорам;
— власникам дизайн-студій;
— тим, чия робота пов'язана із візуальними комунікаціями;
— усім, хто цікавиться різними проявами дизайну.

Деякі люди формують світ. Давайте станемо ними.